IZDELAVALEC POPISOV GRADBENO OBRTNIŠKIH DEL - M/Ž

Búsqueda en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Ingenieros civiles

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) : Inženirji/inženirke gradbeništva.

Descripción de la oferta de trabajo:
INŽENIR GRADBENIŠTVA, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, Opis del in nalog: pregled projektov arhitekture in statike, izdelava popisov gradbeno obrtniških del za posamezne načrte, izdelava predizmer za posamezne opise, izdelava projektantskih predračunov, tiskanje dokumentov, dostava popisov del na določeno lokacijo, obisk gradbišč in pregledi gradbene knjige, meritve na licu mesta na posameznem objektu, pregled uradnih listov in posameznih SIST-ov, ostale naloge:administrativna dela, pospravljanje, urejanje arhiva,.., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, angleški jezik razumevanje zadovoljivo, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, slovenski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, Za opravljanje del je lahko tudi visoka izobrazba gradbene smeri. Zaželjeno je dobro komuniciranje, nekonflikten odnos do strank in sodelavcev, odprtost, delavnost, sposobnost pomoči, urejenost, vozniški izpit B kategorije, prijaznost. Možnost zaposlitve za nedoločen čas. Nujna je dobro obvladovanje tudi eventuelno konfliktnih situacij na gradbiščih, kasnejša zaposlitev tudi na gradbenih nadzorih. Nujno je dobro ujemanje z manjšim številom sodelavcev. Podjetje ima svojo internetno stran, kjer naj si kandidati ogledajo področje dela. Vlogi je dodati kratek življenjepis in izobrazbo. Kandidat mora biti pripravljen na dodatna izobraževanja. Zaželjene so minimalne delovne izkušnje, ki pa niso obvezne.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1038 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: TMGRA, TEHNIČNO SVETOVANJE, INŽENIRING IN NEPREMIČNINE, D.O.O., LJUBLJANA.

Dirección: SAVSKA CESTA 5, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: VERLIČ TANJA

Email: infoReemplazar por una arrobatmgra.si

Teléfono: 01 438 13 20.

Ver las 378 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles ofertadas.