Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > administrador de fincas/administradora de fincas > Isännöitsijä, Lepo Isännöinti Oy, Seinäjoki, Seinäjoki

Isännöitsijä, LePo Isännöinti OY, Seinäjoki, Seinäjoki

Trabajar en Finlandia (Etelä-Pohjanmaa) de administrador de fincas/administradora de fincas

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Agentes inmobiliarios › administrador de fincas/administradora de fincas.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Yrityspalveluiden välittäjät › Kiinteistönvälittäjät ja isännöitsijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

LePo Isännöinti Oy etsii nuorekkaaseen tiiminsä uutta isännöitsijää.

Tehtävään kuuluu asunto- ja kiinteistöyhtiöiden isännöinti. Päätoimipiste sijaitsee Seinäjoen toimistolla.

Vaatimuksena tehtävään on suoritettu, tai loppusuoralla oleva IAT tutkinto. Aikaisempi isännöintialan työkokemus sekä muut teknisen tai kaupallisen alan koulutukset katsotaan eduksi.

Etsimämme henkilö kykenee työskentelemään sekä tiimissä että itsenäisesti, omaa itsenäisen ja ahkeran työskentelyotteen sekä paineensieto- ja ongelmanratkaisukykyä. Hän on keskustelutaitoinen ja tulee hyvin toimeen ihmisten kanssa.

Meillä on tarjota osaavalle työntekijälle pysyvä työ, mukavat työkaverit, monipuoliset työtehtävät, itsenäisen työskentelyn mahdollisuus sekä mahdollisuus kehittyä työssä.

Työn aloitus 1.8.2024 tai sopimuksen mukaan.

Oletko Sinä etsimämme henkilö?

Jos koet, että voisit olla sopiva työntekijä meille, lähetä meille vapaamuotoinen hakemuksesi, CV:si ja palkkatoiveesi 12.7 mennessä sähköpostilla infolepoisannointi.fi

Lisätietoa:

Kaarina Lehtomäki, kaarinalepoisannointi.fi , 040-413 99 48

www.lepoisannointi.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Pohjanmaa.

Ver 92 ofertas de trabajo en "Etelä-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: LePo Isännöinti OY.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:09659fbe-6798-4e7a-a68c-014ee2a235a7.

Ver las 19 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Agentes inmobiliarios › administrador de fincas/administradora de fincas ofertadas.