Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Físicos y astrónomos > Istraživač/ica Na Projektu Pronobis

ISTRAŽIVAČ/ICA NA PROJEKTU PRONOBIS. Croacia

Ofertas de trabajo en Croacia de Físicos y astrónomos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Físicos, químicos y afines › Físicos y astrónomos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Physical and earth science professionals › Physicists and astronomers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 12. Statuta, Sveučilište u Zagrebu, Fakultet strojarstva i brodogradnje raspisuje

N A T J E Č A J

Za radno mjesto Istraživač, 1 izvršitelj/ica, na projektu PRONOBIS „Robotski navigirana biopsija prostate“, rad na određeno vrijeme do kraja projekta (predvidivo do 30. lipnja 2026. godine), s punim radnim vremenom, uz uvjet probnog rada od 6 mjeseci, u Zavodu za robotiku i automatizaciju proizvodnih sustava, na Katedri za autonomne sustave i računalnu inteligenciju:

Projekt je financiran prema pozivu „Ciljana znanstvena istraživanja“. Konzorcij projekta PRONOBIS čine: Sveučilište u Zagrebu, Fakultet strojarstva i brodogradnje (koordinator), Ronna Medical d.o.o. i Sveučilište u Zagrebu, Medicinski fakultet.

Opis poslova za istraživačka radna mjesta na projektu:

•sudjelovanje u znanstvenom radu na znanstvenim projektima,

•sudjelovanje u istraživačkim i razvojnim djelatnostima na istraživačkim i razvojnim projektima,

•obavljanje i drugih poslova iz djelokruga svoga rada koje određuje voditelj projekta.

Pristupnici koji se natječu za radno mjesto pod rednim brojem 3. moraju ispuniti sljedeće uvjete:

•Završen prijediplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani prijediplomski i diplomski sveučilišni studij iz područja tehničkih ili prirodnih znanosti,

•najmanje tri godine radnoga staža ili doktorat znanosti iz prethodno navedenih područja,

•aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu,

•znanje rada na računalu (poznavanje osnovnih uredskih alata),

•znanja iz područja robotike s aktivnim znanjem programiranja robotskih sustava,

•predznanja iz područja vizijskih sustava,

•poznavanje područja programiranja,

•predznanja iz rada u računalnim programima za modeliranje (CAD).

U prijavi na natječaj pristupnici trebaju navesti osobne podatke: osobno ime i prezime, adresu stanovanja, broj telefona i e-adresu te naziv radnog mjesta (s naznakom rednog broja) za koje podnose prijavu.

Pristupnici su obvezni uz pisanu prijavu dostaviti dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja: životopis, dokaz o stručnoj spremi, dokaz o radnom iskustvu (presliku radne knjižice ili elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje), dokaz o državljanstvu, te ostale priloge kojima dokazuju ispunjavanje posebnih uvjeta natječaja.

Pristupnici, koji se na temelju posebnih propisa pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja, obvezni su u prijavi na natječaj, pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze koje posebni propisi propisuju za ostvarivanje tog prava. Takvi pristupnici ostvaruju prednost prilikom zapošljavanja u odnosu na ostale pristupnike, samo pod jednakim uvjetima. Za pristupnike koji se u prijavi na natječaj pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17), popis dokaza potreban za ostvarivanje tog prava dostupan je na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://gov.hr/moja-uprava/hrvatski-branitelji /zaposljavanje/prednost-pri-zaposljavanju/403.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. O rezultatu natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonom propisanom roku.

Natječajna dokumentacija odnosno podatci o kandidatima čuvaju se tri mjeseca od dana sklapanja ugovora o radu s odabranim kandidatom. Nakon isteka roka čuvanja dokumentacija se uništava, s time da svaki kandidat do isteka roka čuvanja može preuzeti svoju dokumentaciju u pisarnici poslodavca.

Na natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijava na natječaj je 21 dana od objave natječaja.

Prijava na natječaj s traženim dokazima dostavlja isključivo putem e-mail zaposljavanjefsb.hr s Predmetom ''za natječaj – Istraživač PRONOBIS“.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: FAKULTET STROJARSTVA I BRODOGRADNJE.

Instrucciones para solicitar:

Email: zaposljavanjefsb.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:2536951.

Ver las 6 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Físicos, químicos y afines › Físicos y astrónomos ofertadas.