Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Ingenieros electricistas > Ispitivač/ica Visokog Napona

Ofertas en Croacia de Ingenieros electricistas

Ispitivač/ica Visokog Napona

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Electrotechnology engineers › Electrical engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

• ispitivanje i kontrola mjernih transformatora

• rukovanje ispitnom i mjernom opremom

• pisanje izvještaja o ispitivanju te prijava odstupanja nadređenom

• suradnja s drugim odjelima unutar kompanije te vanjskim klijentima

Uvjeti:

• obrazovanje elektrotehničkog ili strojarskog usmjerenja

• prethodno radno iskustvo nije uvjet

• dobro poznavanje engleskog jezika

• poznavanje rada u MS Office paketu

• vozačka dozvola B kategorije

Poslodavac nudi:

• mogućnost dugoročnog zapošljavanja

• slobodne vikende

• plaćen prijevoz prema mjestu stanovanja

• naknadu za topli obrok i smjenski rad

• božićnicu, regres, uskrsnicu, dar u naravi i dar za djecu, 13. plaću

• dodatna usavršavanja i osposobljavanja (poslodavac osigurava osposobljavanje za rukovanje dizalicom)

Budući da se radi s visokim naponom, nakon aktivacije visokog napona, ispitivanje se vrši iz kontrolne sobe.

Prijave se vrše slanjem životopisa na link. Bit će kontaktirani samo kandidati/kinje koji uđu u uži krug.

U slučaju poteškoća s prijavom, moguć je kontakt e-mailom na adresu zivotopiselectus.hr .

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Electus DGS d.o.o..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2524439.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas ofertadas.