Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > director del departamento de control de la calidad/directora del departamento de control de la calidad > Iso Spetsialist

ISO spetsialist. Estonia

Ofertas de empleo en Estonia de director del departamento de control de la calidad/directora del departamento de control de la calidad

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › director del departamento de control de la calidad/directora del departamento de control de la calidad.

Traducción de la profesión: Juhid › Haldus- ja ärijuhid › Põhitegevuse juhid ja haldusdirektorid › Põhitegevuse juhid ja haldusdirektorid, mujal liigitamata.

Descripción de la oferta de trabajo:

juhtimissüsteemi spetsialist

Tööülesanded: - Töötada välja ja rakendada keskkonna- ja jätkusuutlikkuse strateegiaid

- Hinnata keskkonnariske ning edendada pidevat täiustamist

- Tagada vastavus õigusaktidele, standartitele ja huvipoolte ootustele

- Hoida ja täiustada keskkonnajuhtimissüsteeme ning juhtida keskkonnaprojekte

- Jälgida ja analüüsida andmeid, tulemuslikkust ning koostada aruandeid

- Juhtimissüsteemi ISO 9001, ISO 45001, ISO 14000 eesmärgid on järgmised:

Ettevõtte juhtimissüsteemi dokumentatsiooni kontroll

- Osalemine uute juhtimissüsteemi dokumentide väljatöötamises ja olemasolevate dokumentide läbivaatamises

- Osalemine juhtimissüsteemi siseauditites

- Ettevõtte tegevuse jälgimine, juhtimissüsteemi toimimise ja parendusvajaduste kohta aruande koostamine ja juhtkonnale esitamine

- Ettevõtte väliseks sertifitseerimiseks, juhtimissüsteemi järelevalve- ja kontrollaudititeks ettevalmistamise töö korraldamine ja koordineerimine

Omalt poolt pakume: Konkurentsivõimelist palka,

boonuste süsteem,

tööd sõbralikus tööõhkkonnas,

arengu- ja karjäärivõimalusega tööd suures rahvusvahelises ettevõttes.

Töökoht: Narva ja Sillamäe

Muud nõuded: - Haridus keskkonnateaduses või tehnilikateaduses ning sellega seotud valdkonnas.

- Vähemalt aastane töökogemus sarnasel ametikohal.

- Kogemus ISO 14000 ja 9001 väljatöötamisel ja juurutamisel ettevõttes.

- Praktiline kogemus EMS-iga (nt ISO 14001) ja ESG põhimõtetega.

- Andmeanalüüsi ja projektjuhtimise oskus.

- Kirge ja pühendumust keskkonna ja jätkusuutlikkuse valdkonnas muutuste elluviisimiseks.

- Eesti, vene ja inglise keeleoskus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Aquaphor International OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: personalaquaphor.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:1586529.

Ver las 25 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › director del departamento de control de la calidad/directora del departamento de control de la calidad ofertadas.