Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Ingenieros mecánicos > Inženjer / Inženjerka Zavarivanja

Ofertas de trabajo de Ingenieros mecánicos en Croacia

Inženjer / Inženjerka Zavarivanja

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros mecánicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Engineering professionals (excluding electrotechnology) › Mechanical engineers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Radni zadaci:

- planiranje i analiza kapaciteta strojeva

- pripremne radnje za proizvodnju

- definiranje strategije i plana obrade

- planiranje alata, mjernih uređaja, praćenje uputa i zahtjeva kupca

- kontrola i nadzor proizvodnje i procesa

- kontrola tehničkih nacrta

- odjava radnih naloga u sistemu, prijava grešaka

- kontrola dijelova, otprema, montaža

- dnevni zadaci

- kontinuirano praćenje i sudjelovanje u procesu poboljšanja

- pružanje podrške radnicima odjela i poticanje istih

- poistovjećivanje sa vizijom poduzeća

- neprestano školovanje radnika (WCM)

- planiranje ljudskog kadra, izrada plana godišnjih odmora

Uvjeti:

- VSS / VŠS - osoba sa završenom EWE/IWE diplomom

- poželjno radno iskustvo, ali nije obavezno na istom radnom mjestu

- tečaj sukladno normi EN ISO 9606-1 i EN ISO 9606-2 su prednost

- dobro poznavanje strojne obrade te područja zavarivanja

- informatička pismenost (MS Office)

- engleski ili njemački jezik u govoru i pismu

Nudimo:

- prijava na puno radno vrijeme

- putni troškovi plaćeni u cijelosti

- ostali neoporezivi dodaci na plaću

Mogućnost stalnog zaposlenja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Kostwein - proizvodnja strojeva d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: zamolbakostwein.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2533248.

Ver las 49 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros mecánicos ofertadas.