Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > administrador de sistemas de TIC/administradora de sistemas de TIC > Inženir Tehničnih Strok Vii/2 (ii) (j017031) Za Potrebe Ukc Ljublljana, Pediatrična Klinika, Ki Za Specialno Laboratorijsko Diagnostiko - M/ž

Contratación en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de administrador de sistemas de TIC/administradora de sistemas de TIC

Inženir Tehničnih Strok Vii/2 (ii) (j017031) Za Potrebe Ukc Ljublljana, Pediatrična Klinika, Ki Za Specialno Laboratorijsko Diagnostiko - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Administradores de sistemas › administrador de sistemas de TIC/administradora de sistemas de TIC.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije › Strokovnjaki/strokovnjakinje za podatkovne zbirke in računalniška omrežja › Sistemski upravljavci/sistemske upravljavke.

Descripción de la oferta de trabajo:

SISTEMSKI ADMINISTRATOR, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - SKRB ZA INFORMATSKE ANALIZE IN UPRAVLJANJE Z VISOKORAZSEŽNIMI PODATKI,

- RAZVOJ IN TESTIRANJE ANALITSKIH CEVOVODOV TER NJIHOVO OPTIMIZIRANJE IN POSODOBITVE,- PROGRAMIRANJE, VZDRŽEVANJE IN POSODOBITVE KLINIČNIH PODATKOVNIH BAZ IN APLIKACIJ TER OPTIMIZIRANJE IN TESTIRANJE PROGRAMSKIH REŠITEV,- VZDRŽEVANJE IN RAZVOJ PROTOKOLOV ZA SHRANJEVANJE IN DOLGOROČNO HRANJENJE DIGITALNIH ZDRAVSTVENIH PODATKOV TER KOORDINACIJA Z ZUNANJIMI IZVAJALCI,- DRUGE NALOGE PO NAVODILU VODJE, Zahtevana poklicna/strokovna izobrazba: POKLIC USTREZNE NARAVOSLOVNE SMERI, KI USTREZA RAVNI IZOBRAZBE VII/2 TR, POKLIC USTREZNE TEHNIČNE SMERI, KI USTREZA RAVNI IZOBRAZBE VII/2 TR. Zahtevane delovne izkušnje: 24 mesecev s področja informatike/bioinformatike. Če ste pripravljeni sprejeti nove izzive, si želite spremembe delovnega okolja in izpolnjujete pogoje za zasedbo prostega delovnega mesta vas vabimo, da nam pisne prijave z življenjepisom in dokazili pošljete na e-naslov: tina.lazarkclj.si . V zadevo sporočila obvezno navedite registrsko št. oglasa. Nepopolnih prijav ne bomo upoštevali.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1182 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Empleador: UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER LJUBLJANA, Zaloška cesta 2 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LAZAR TINA
Contact Email: tina.lazarkclj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PH62173.

Ver las 185 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Administradores de sistemas › administrador de sistemas de TIC/administradora de sistemas de TIC ofertadas.