Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > ingeniero de transportes/ingeniera de transportes > Inżynier Budowy - Kielce

Ofertas de trabajo de ingeniero de transportes/ingeniera de transportes en Polonia (Świętokrzyskie)

Inżynier Budowy - Kielce

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil › ingeniero de transportes/ingeniera de transportes.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści nauk fizycznych, matematycznych i technicznych › Inżynierowie (z wyłączeniem elektrotechnologii) › Inżynierowie budownictwa.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Przygotowanie i koordynacja procesu budowy. Weryfikacja dokumentacji wykonawczej. Przygotowanie, wysyłanie zapytań ofertowych, sporządzanie zestawień ofert. Przygotowywanie zamówień, zleceń i umów podwykonawczych. Bieżąca współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Projektu w zakresie realizacji budowy. Praca stacjonarna.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: budowlane - pożądane

- umiejętności: Ogólna znajomość prawa budowlanego, przepisów BHP - konieczne; Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu - pożądane; umiejętność pracy w zespole - pożądane; dyspozycyjność - pożądane; umiejętność negocjacji handlowych - pożądane

- pozostałe: Pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; możliwość dalszego rozwoju zawodowego; niezbędne narzędzia pracy: komputer i telefon; benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

Wymagania; wykształcenie wyższe  budowlane, min. inżynier / osoby bezpośrednio po studiach, nie posiadające jeszcze uprawnień budowlanych. Praktyczna umiejętność obsługi programów: MS OFFICE, AUTOCAD, NORMA PRO- mile widziane.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Świętokrzyskie.

Ver 65 ofertas de trabajo en "Świętokrzyskie" (Polonia).

Empleador: EXBUD KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 518480600, email: rekrutacjeexbud.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1817StPr/24/1499.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil › ingeniero de transportes/ingeniera de transportes ofertadas.