Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Economistas > Interni/na Revizor/ica

Ofertas de trabajo de Economistas en Croacia

Interni/na Revizor/ica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.

Professionals : Legal, social and cultural professionals : Social and religious professionals : Economists

Descripción de la oferta de trabajo:

Petrokemija, d. d., je kompanija s 50 - godišnjom tradicijom proizvodnje mineralnih gnojiva, jedan je od najznačajnijih gospodarskih i energetskih subjekata te najveći poduzetnik u grupaciji kemijske industrije Republike Hrvatske.

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu i da se prijavite na oglas:

INTERNI REVIZOR (M/Ž)

Mjesto rada: KUTINA

Organizacijska jedinica: URED UPRAVE

Opis poslova:

Izrađuje i predlaže Upravi Društva donošenje strateškog i godišnjeg plana interne revizije na temelju procjene rizika

Ispituje organiziranost te razvoj i poboljšanje djelotvornosti pojedinih poslovnih funkcija, način donošenja poslovnih odluka te funkcioniranje informacijskog sustava

Obavlja druge poslove u kojima se ispituje i ocjenjuje poslovanje Društva

Obavlja revizije složenijih revizijskih područja u Društvu u svojstvu voditelja tima, člana tima ili pojedinačno i samostalno

Raspravlja nalaze i preporuke iz revizijskog izvješća s odgovornim osobama revidiranih organizacijskih cjelina

Prati provedbe preporuka navedenih u izvješćima iz prethodno obavljenih revizija u svrhu postizanja veće učinkovitosti i djelotvornosti sustava

Surađuje s eksternom revizijom

Izrađuje periodična i godišnja izvješća o radu Interne revizije i dostavlja ih Upravi i Nadzornom odboru

Uvjeti:

VSS - Ekonomski fakultet

Ispit za ovlaštenog internog revizora

Minimalno 5 godina profesionalnog iskustva

Traženi profil kandidata:

Dobre analitičke, komunikacijske i prezentacijske vještine

Motiviranost i savjesnost, orijentacija na postizanje rezultata

Proaktivan pristup i otvorenost za promjene

Usmjerenost na rješavanje problema

Nudimo Vam ugovor na neodređeno vrijeme (uz probni rad), priliku za rad na raznovrsnim i zanimljivim radnim zadacima u dinamičnom poslovnom okruženju te mogućnosti za osobni razvoj i profesionalni napredak.

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 20.12.2019. godine. https://www.petrokemija.hr/Kompanija/Karijera

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: PETROKEMIJA D.D..

Ver las 176 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.