Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Especialistas en formación del personal > Instruktor

Instruktor. Małopolskie. Polonia

Oferta en Małopolskie (Polonia) de Especialistas en formación del personal

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en formación del personal.

Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw administracyjnych : Specjaliści do spraw szkoleń i rozwoju kadr

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Przeprowadzanie szkoleń na stanowiskach pracowniczych zgodnie z procedurami obowiązującymi w restauracji, prowadzenie dokumentacji przeprowadzonych szkoleń zgodnie z procedurami obowiązującymi w restauracji, praca na wszystkich stanowiskach na obszarze produkcji (kuchnia), na obszarze sprzedaży (obsługa gości), na sali restauracyjnej, na zapleczu i na terenie zewnętrznym (prace porządkowe i utrzymywanie czystości), kierowanie obszarem produkcji na terenie kuchni Wymagania: - wykształcenie: podstawowe - konieczne - uprawnienia: książeczka sanepid - konieczne - umiejętności: Obsługa kasy fiskalnej - konieczne - języki obce: ukraiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne - inne zawody: Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food, staż: 6 miesięcy - konieczne - pozostałe: Wykształcenie min. podstawowe, min.

6 miesięcy doświadczenia jako pracownik przygotowujący posiłki typu fast food, dobra znajomość języka ukraińskiego.

Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31752 - wymagane dokumenty: brak - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 419 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 30/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 13.65 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto: Michał Piekarczyk, tel.: 126868000

Ver las 67 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en formación del personal ofertadas.