Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Profesionales de las ciencias y de la ingeniería > Insener-konstruktor

Oferta de empleo de Profesionales de las ciencias y de la ingeniería en Estonia

Insener-konstruktor

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: • tootmisvahendite ja tehnoloogiliste seadmete katkematu tarnimise korraldamine;

• tootmisseadmete tehnoloogiliste protsesside arendamine ja toetamine;

• tööriistade ja seadmete vajaduse väljaselgitamine – tööriistade toe plaanide väljatöötamine;

• seadmete ostu avalduste vormistamine;

• tellimuste täitmise jälgimine;

• spetsiaalsete tööriistade ja seadmete projekteerimine;

• uut tüüpi tehnoloogiliste seadmete väljatöötamine ja juurutamine ning töö tehnilise dokumentatsiooniga.

Omalt poolt pakume: Tööd rahvusvahelises ja dünaamiliselt arenevas ettevõttes, kus saad realiseerida oma oskused oma erialal ning saada võimaluse töötada kaasaegsete seadmetega.

Pakume ka koolitus- ja arenguvõimalusi, alalist töökohta ja konkurentsivõimelist palka.

Muud nõuded: • tehniline kõrgharidus masinaehituses (mehaanika)

• tööriistade tootmise kogemus vähemalt 5 aastat

• valuvormide projekteerimise, valmistamise ja parandamise kogemus

• juhtimiskogemus (töö organiseerimine ja planeerimine)

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 5 años.

Empleador: Aquaphor International OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: personalaquaphor.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1585256.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería ofertadas.