Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > profesor de escuela de idiomas/profesora de escuela de idiomas > Inglise Keele õpetaja

Inglise keele õpetaja. Estonia

Ofertas de trabajo de profesor de escuela de idiomas/profesora de escuela de idiomas en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Otros profesores de idiomas › profesor de escuela de idiomas/profesora de escuela de idiomas.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Pedagoogikaspetsialistid › Muud õppespetsialistid › Muud keeleõpetajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Õppeprotsessi planeerimine, juhtimine ja korraldamine; õpilaste juhendamine; õpilaste arengu ja motivatsiooni toetamine; õppeprotsessi analüüsimine ja hindamine ning tagasiside andmine.

Omalt poolt pakume: Meie trumbiks on meie inimesed! Toetavad ja sõbralikud kolleegid on päriselt ka olemas! Toetame loomingulisi ideid ja uuenduslikke lahendusi. Toetame õppimist ja enesearendamist. Igale alustavale õpetajale anname esimeseks õppeaastaks hea teekaaslasena kaasa kolleegist mentori. Suurepärane töökeskkond. Meie kultuur põhineb austusel, avatusel ja kaasamisel, kus Sinu häält võetakse kuulda. Pakume 3 tasustatud tervisepäeva aastas, tasuta sportimisvõimalusi, ühisüritusi, tervise edendamise kulude hüvitamist, 56 päeva puhkust.

Muud nõuded: Algatusvõime ja loominguline mõtlemine; väga hea suhtlemisoskus ja esinemisjulgus; oskus analüüsida; oskus töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt; oskus kasutada arvutit ja muid tehnoloogilisi vahendeid õppe läbiviimisel; väga hea pingetaluvus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: Rakvere Ametikool (http://www.rak.edu.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 329 5037
  • Correo electrónico: kylliki.normakrak.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1579991.

Ver las 56 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Otros profesores de idiomas › profesor de escuela de idiomas/profesora de escuela de idiomas ofertadas.