Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios > Iltasiivooja, Primaclean Oy, Kerava

Trabajos de operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Iltasiivooja, Primaclean Oy, Kerava

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsitkö pysyvää ja viihtyisää työpaikkaa?

Tarjoamme:

Hyvän työilmapiirin

Sopivan työajan mitoituksen

Mukavan työtiimin tuen

Vakituisen työpaikan

Henkilöstöetuja mm.liikunnan tukemisen.

Kilpailukykyisen palkkauksen bonuksineen

Mahdollisuuden lisäkoulutukseen työn ohessa

Olemme asiakaslähtöinen ja palveleva siivousliike Keravalla. Tiedämme vahvuutemme hyvänä työnantajana.

Meillä viihdytään ja voidaan hyvin ja se näkyy myös pitkinä asiakassuhteina.

Työntekijöidemme hyvinvointi on meille kunnia-asia.

Etsimme nyt iltasiivoojaa.

Odotamme sinulta oma-aloitteisuutta, järjestelmällistä ja joustavaa työtapaa sekä reipasta otetta työhön. Mikäli olet lisäksi vastuuntuntoinen ja omaat kohtuullisen fyysisen kunnon lisäksi hyvän asenteen, saatat olla etsimämme henkilö.

Työkokemus alalta toivottavaa. Työhön perehdytetään.

Mikäli haluat lisävahvuudeksi joukkoihimme tuottamaan puhdasta asiakastyytyväisyyttä, niin täytä hakemuksesi nettisivuillamme https://primaclean.fi/meille-toihin/ tai vapaamuotoisena rekrytointi(ät)primaclean.fi.

ma-pe 5 krt vko.n.3h/krt

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 940 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: PRIMACLEAN OY.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:ab771a22-83be-45ee-ad3b-952988dfdbbb.

Ver las 668 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios ofertadas.