Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > I017054, Področni Podsekretar, 1000-6/2024-23, Ps Za Nemščino, Nedoločen čas, 1 Izvajalec - M/ž

I017054, PODROČNI PODSEKRETAR, 1000-6/2024-23, PS ZA NEMŠČINO, NEDOLOČEN ČAS, 1 IZVAJALEC - M/Ž

Oferta de trabajo en Eslovenia (Pomurska)

Descripción de la oferta de trabajo:

PEDAGOŠKI SVETOVALCI IN ŠOLSKI INŠPEKTORJI, poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - NAČRTUJE, UVAJA IN SPREMLJA IZVAJANJE PREDMETA ALI PODROČJA IN NJEGOV RAZVOJ,

- KOORDINIRA DELO  Z UČITELJI V OKVIRU RAZVOJNIH, PROJEKTNIH IN DRUGIH  SKUPIN V SKLADU Z IZHODIŠČI  OZ. KONCEPTI PREDMETA ALI PODROČJA,

- SODELUJE PRI PRIPRAVI, UVAJANJU IN SPREMLJANJU KURIKULARNIH IN DRUGIH SISTEMSKIH REŠITEV V PRAKSI,

- SODELUJE PRI NAČRTOVANJU, KOORDINIRANJU IN IZVAJANJU STROKOVNIH USPOSABLJANJ ZA STROKOVNE IN VODSTVENE DELAVCE ZA PREDMET ALI PODROČJE,

- SAMOSTOJNO SVETUJE STROKOVNIM IN VODSTVENIM DELAVCEM PRI RAZREŠEVANJU STROKOVNIH DILEM PREDMETA ALI PODROČJA,

- PRIPRAVLJA IZVEDENSKA MNENJA,

- PRIPRAVLJA ANALIZE, MNENJA IN POROČILA,

- NAČRTUJE, ORGANIZIRA IN IZVAJA NAJZAHTEVNEJŠE NALOGE V  KOMISIJAH, PREDMETNIH, RAZVOJNIH IN PROJEKTNIH SKUPINAH,

- SVOJE NALOGE USKLAJUJE Z NADREJENIM TER OPRAVLJA DRUGE NALOGE PO NAVODILIH NADREJENEGA,

- OPRAVLJA NALOGE, DOLOČENE V PROGRAMU DELA.

, Prednost bodo imeli kandidati pedagoške smeri - nemščina in opravljenim strokovnim izpitom iz vzgoje in izobraževanja ter bodo v svoji prijavi izkazali strokovnost, zanesljivost, odgovornost, sodelovanje in timsko delo. Prosimo, da kandidati pošljejo življenjepis (pretekle delovne izkušnje vsebinsko in časovno pregledno opredelijo - v pomoč je izpis zavarovanja v RS iz Zavoda za pokojninsko in invalidsko zavarovanje) in kopijo dokazila o izobrazbi na elektronski naslov zaposlitevzrss.si . Kraj opravljanja dela: Murska Sobota.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Pomurska.

Ver 82 ofertas de trabajo en "Pomurska" (Eslovenia).

Experiencia: 8 años.

Empleador: ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA ŠOLSTVO, POLJANSKA CESTA 28, 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 01 3005 105
Contact Email: zaposlitevzrss.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PJ45734.