Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Especialistas en métodos pedagógicos > I017054, Področni Podsekretar, 1000-6/2024-35, Ps Za Madžarščino, Nedoločen čas, 1 Izvajalec - M/ž

Trabajo en Pomurska (Eslovenia) de Especialistas en métodos pedagógicos

I017054, Področni Podsekretar, 1000-6/2024-35, Ps Za Madžarščino, Nedoločen čas, 1 Izvajalec - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje › Drugi strokovnjaki/druge strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za svetovanje in vzgojno-izobraževalne metode.

Descripción de la oferta de trabajo:

PEDAGOŠKI SVETOVALCI IN ŠOLSKI INŠPEKTORJI, poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, NAČRTUJE, UVAJA IN SPREMLJA IZVAJANJE PREDMETA ALI PODROČJA IN NJEGOV RAZVOJ,

KOORDINIRA DELO  Z UČITELJI V OKVIRU RAZVOJNIH, PROJEKTNIH IN DRUGIH  SKUPIN V SKLADU Z IZHODIŠČI  OZ. KONCEPTI PREDMETA ALI PODROČJA,

SODELUJE PRI PRIPRAVI, UVAJANJU IN SPREMLJANJU KURIKULARNIH IN DRUGIH SISTEMSKIH REŠITEV V PRAKSI,

SODELUJE PRI NAČRTOVANJU, KOORDINIRANJU IN IZVAJANJU STROKOVNIH USPOSABLJANJ ZA STROKOVNE IN VODSTVENE DELAVCE ZA PREDMET ALI PODROČJE,

SAMOSTOJNO SVETUJE STROKOVNIM IN VODSTVENIM DELAVCEM PRI RAZREŠEVANJU STROKOVNIH DILEM PREDMETA ALI PODROČJA,

PRIPRAVLJA IZVEDENSKA MNENJA,

PRIPRAVLJA ANALIZE, MNENJA IN POROČILA,

NAČRTUJE, ORGANIZIRA IN IZVAJA NAJZAHTEVNEJŠE NALOGE V  KOMISIJAH, PREDMETNIH, RAZVOJNIH IN PROJEKTNIH SKUPINAH,

OPRAVLJA NALOGE, DOLOČENE V PROGRAMU DELA

, Prednost bodo imeli kandidati pedagoških smeri - madžarščina in opravljenim strokovnim izpitom iz vzgoje in izobraževanja ter bodo v svoji prijavi izkazali strokovnost, zanesljivost, odgovornost, sodelovanje in timsko delo. Delo je po naravi projektno in traja določen čas. Kandidat mora imeti izkušnje na področju vzgoje in izobraževanja oz. na področju razvojnega in raziskovalnega dela s področja vzgoje in izobraževanja. Prosimo, da kandidati pošljejo življenjepis (pretekle delovne izkušnje vsebinsko in časovno pregledno opredelijo - v pomoč je izpis zavarovanja v RS iz Zavoda za pokojninsko in invalidsko zavarovanje) in kopijo dokazila o izobrazbi na elektronski naslov zaposlitevzrss.si . Kraj opravljanja dela: Murska Sobota.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Pomurska.

Ver 72 ofertas de trabajo en "Pomurska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 8 años.

Empleador: ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA ŠOLSTVO, POLJANSKA CESTA 28, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: +386 1 300 51 05
Contact Email: zaposlitevzrss.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:PL74780.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos ofertadas.