Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > coordinador de guardería/coordinadora de guardería > Huvijuht

Huvijuht. Estonia

Oferta de empleo de coordinador de guardería/coordinadora de guardería en Estonia

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de cuidados infantiles › coordinador de guardería/coordinadora de guardería.

Traducción de la profesión: Juhid › Tootmisjuhid ja põhitegevuse juhid (tegevusalade kaupa) › Professionaalseid teenuseid osutavate asutuste juhid › Lastehoiuteenuseid osutavate asutuste juhid.

Descripción de la oferta de trabajo:

1, 0 koormusega huvijuht

Tööülesanded: Kooli õppe- ja kasvatusalase huvitegevuse juhtimine, korraldamine.

Koolis toimuvate huviringide töö planeerimine. Koostöö ringijuhtide ja pedagoogilise personaliga (õpetajad, klassijuhatajad, õppealajuhataja jt). Õpilasesinduse töö juhtimine.

Lähtudes õppe--ja kasvatustöö üldtööplaanis olevatest eesmärkidest erinevate ürituste planeerimine, ettevalmistamine, juhtimine ning vajadusel külalisesinejate kutsumine kooli (lektorid, nõustajad, esinejad jt).

Koostöö erinevate huvigruppidega (lapsevanemad, kohalik omavalitsus, koostööpartnerid).

Erinevate teemapäevade (vahetundide) organiseerimine. Õpilasesinduse kaasamine kooli ürituste korraldamise protsessi. Ürituste jäädvustamine (fotod, video), kooli kodulehele ja Facebooki info lisamine. Lisavõimalus - ise viia läbi huviringi (lähtudes kooli vajadustest ja enda oskustest nt näitering, tantsuring, kooliraadio - meediaring vms). Kooli sisekommunikatsiooni haldamine (kooli blogeris toimuvate ürituste kajastamine).

Omalt poolt pakume: Kaasaegne ja hubane töökeskkond. Väike kollektiiv. Paindlik tööaeg koolivaheaegadel (võimalus teha kirjalikku tööd kodukontoris). Soodushinnaga Rae valla spordikeskuste külastamine (ujula, jõusaal).

Koolipere ühised meeleolukad väljasõidud 2 x aastas.

Muud nõuded: Huvijuhi ametikohale kandideerijalt oodatakse:

- pedagoogilist, kultuurialast või noorsootööalast haridust, mis võib

olla ka omandamisel;

- suurepärast eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas;

- eneseväljendusoskust, esinemisjulgust, loovust;

- väga head suhtlemisoskust ja sõbralikkust;

- ürituste korraldamise kogemust;

- kohusetundlikkust ning lojaalsust.

Väga hea kui kandidaat on varem erinevaid üritusi korraldanud, juhtinud, ka ise esinenud (nt näitlemisega ja laulmisega tegelenud).

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: 1,0

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Vaida Põhikool (http://www.vaidakool.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: direktorvaidakool.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1584823.

Ver las 29 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de cuidados infantiles › coordinador de guardería/coordinadora de guardería ofertadas.