Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > mecánico de vehículos/mecánica de vehículos > Mekaaninen Asentaja / Vr Fleetcare, 5 Paikkaa, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Pieksämäki

Mekaaninen asentaja / VR Fleetcare, 5 paikkaa, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Pieksämäki

Ofertas de trabajo de mecánico de vehículos/mecánica de vehículos en Etelä-Savo (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › mecánico de vehículos/mecánica de vehículos.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Koneasentajat ja -korjaajat › Moottoriajoneuvojen asentajat ja korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme VR FleetCare Oy:lle mekaanista asentajaa määräaikaiseen työsuhteeseen Pieksämäelle. Työt alkavat sopimuksen mukaan ja kestävät alustavasti vuoden loppuun saakka. Työ on kokoaikainen, ja toivomme valmiutta 2-vuorotyöhön. Palkka pohjautuu rautatiealan työehtosopimukseen.

Mekaanisena asentaja työtehtäviisi kuuluvat monipuoliset tavaravaunujen huolto- ja korjaustyöt. Tehtävä sopii hyvin jo muutaman vuoden alalla olleelle, esimerkiksi raskaan kaluston huollossa työskennelleelle henkilölle, mutta saat tehtävään ja kalustoomme kattavan perehdytyksen sekä tiimin tuen.

Toivomme sinulta motivoitunutta ja oma-aloitteista työotetta, positiivista asennetta ja luotettavuutta. Parhaat valmiudet tehtäviin antavat aiempi kokemus mekaanisen asentajan tai ajoneuvoasentajan töistä ja alalle soveltuva koulutustausta. Arvostamme alan harrastuneisuutta ja eduksi katsomme osaamisen sähkötöihin ja hitsaukseen. Tehtävät edellyttävät B-ajokorttia sekä työturvallisuus- ja tulityökortteja.

Mikäli kiinnostuit, jätä hakemuksesi pian nettisivuillamme olevalla lomakkeella tai kysy lisätietoja. Haastattelemme hakijoita jo hakuaikana.

Lisätietoja rekrytoinnista antaa: Juho Keränen, puh. 040 733 2320, juho.keranenohp.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Savo.

Ver 124 ofertas de trabajo en "Etelä-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 5.

Empleador: Osuma Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:96ffe156-c1d8-4408-a49e-4c613edd4b2d.

Ver las 246 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › mecánico de vehículos/mecánica de vehículos ofertadas.