Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > vendedor de gasolinera/vendedora de gasolinera > Huoltoasematyöntekijä, Kokkola, Kokkola

Contratación en Keski-Pohjanmaa (Finlandia) de vendedor de gasolinera/vendedora de gasolinera

Huoltoasematyöntekijä, Kokkola, Kokkola

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Expendedores de gasolineras › vendedor de gasolinera/vendedora de gasolinera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Muut myyntityöntekijät › Huoltamotyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme HUOLTOASEMATYÖNTEKIJÄÄ Kokkolaan!

Tehtävääsi kuuluu kattavasti kaikki huoltoaseman työtehtävät, joihin lukeutuu mm. asiakaspalvelu, siivous, pienten ruokatuotteiden valmistus, veikkausmyynti sekä tilitykset. Työhön perehdytetään, joten riittää, että olet asiakaspalveluhenkinen ja innostunut oppimaan uutta! Työajat sijoittuvat 5-24 välille.

Työtunteja tarjolla 100h/3vkoa ja työ on toistaiseksi voimassa oleva.

ODOTAMME SINULTA:

- Aikaisempaa kokemusta asiakaspalvelusta ja ravintola-alalta

- Hygieniapassia

- Asiakaspalveluhenkisyyttä

- Mahdollisuus työskennellä aamu- ja iltavuorossa

- Hyvää asennetta työntekoa kohtaan

- sujuvaa suomenkielitaitoa

TARJOAMME SINULLE

- Ammattilaisista koostuvat työkaverit

- Palkkauksen TES:n mukaan

- Mahdollisuuden saada palkan päälle bonusta hyvin tehdystä työstä

- Työterveyspalvelut Terveystalolla heti ensimmäisestä työpäivästä alkaen

- Ammatti- ja kielitaitoista apua sekä neuvontaa työsuhdeasioihin

- Boltin oman sovelluksen, jonka kautta hoidat työsuhdeasiat helposti

KIINNOSTUITKO?

Hae paikkaa pikaisesti, sillä käsittelemme hakemuksia ja haastattelemme ehdokkaita jo hakuaikana. Liitäthän mukaan myös CV:n mieluiten pdf-muodossa. Paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Pohjanmaa.

Ver 49 ofertas de trabajo en "Keski-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:25716835-daa4-4533-be14-7c7ae906d203.

Ver las 80 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Expendedores de gasolineras › vendedor de gasolinera/vendedora de gasolinera ofertadas.