Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > supervisor de servicio de limpieza/supervisora de servicio de limpieza > Housekeeping Supervisor, Vedoucí Provozu V Ubytování, Stravování A Pohostinství (kromě školních Jídelen A Menz)

Housekeeping Supervisor, Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz)

Contrato de supervisor de servicio de limpieza/supervisora de servicio de limpieza en República Checa (Hlavní město Praha)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos › supervisor de servicio de limpieza/supervisora de servicio de limpieza.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci v oblasti osobních služeb › Provozní pracovníci › Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení.

Descripción de la oferta de trabajo:

§97 d,

KONTAKT - Eva Abdi, e-mail: Eva.abdile-hotels.cz

Le Hotels Group hledá pro svůj 5* Grandior Hotel Prague v centru Prahy vhodného kandidáta/ku na pozici: HOUSEKEEPING SUPERVISOR. Předchozí praxe na obdobné pozici nutná. Nástup možný ihned.

Požadujeme

- pracovitost, preciznost, důslednost a smysl pro detail

- komunikativní znalost čeština/angličtina/ukrajinština

- zkušenost s vedením (menšího) týmu

- dobré komunikační schopnosti s nadřízenými i kolegy

- základní znalost práce na PC (excel, word, e-mailová komunikace)

Hotel si vyhrazuje právo odpovědět pouze zájemcům, kteří budou vybráni k osobním pohovorům. Ostatním účastníkům děkujeme.

Nabízíme

- přátelské a příjemné pracovní prostředí

- skvělou dopravní dostupnost (metro B/C, tram přímo před hotelem)

- rozvoj profesních a jazykových dovedností

- zázemí stabilní investiční a hotelové společnosti

- práci po celý rok

- Multisport kartu za zvýhodněnou cenu

- Zoo kartu

- 50% slevu do restaurací Le Hotels

- personální stravování za zvýhodněnou cenu

- další benefity po 1 roce u společnosti

Región: Hlavní město Praha.

Ver 230 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Le-Investment, spol.s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Eva Abdi. E-mail: Eva.abdile-hotels.cz . Adresa: Ostrovní 125/32, Nové Město, 110 00  Praha 1.

  • Ciudad: Praha; Código postal: 110 00; Dirección: Ostrovní 125/32, Nové Město, 110 00 Praha 1
  • Correo electrónico: Eva.abdile-hotels.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:29609060754.

Ver las 42 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos › supervisor de servicio de limpieza/supervisora de servicio de limpieza ofertadas.