Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Empleados en trato directo con el público > Hotelli Administraator

Hotelli administraator. Estonia

Empleo en Estonia de Empleados en trato directo con el público

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público.

Traducción de la profesión: Ametnikud › Klienditeenindajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hooajatöö

Tööülesanded: Jahtklubi Külalistemaja igapäevase töö korraldamine, sh majutuse aktiivne müümine; hotelliprogrammi ja müügiportaalide haldamine; arveldamine; suhtlemine klientidega; koristuse organiseerimine; muude jooksvate teeninduse alaste kohustuste täitmine.

Omalt poolt pakume: Huvitavat ja vaheldusrikast tööd pikkade traditsioonidega jahtklubis; enesearendamise võimalust; kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda; sõbralikku meeskonda; võimalust purjetada.

Muud nõuded: Ootused kandidaadile on varasem töökogemus teeninduse valdkonnas; iseseisva- ja meeskonnatöö oskus; kohusetundlik suhtumine oma töökohustustesse; oskus inimestega julgelt ja meeldivalt suhelda; inglise keele oskus suhtlustasandil, muud keeled tulevad kasuks; elementaarne arvuti kasutamise oskus; positiivne eluhoiak.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: PJK Haldus OÜ (http://www.jahtklubi.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +3725124868
  • Correo electrónico: merilinjahtklubi.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1572987.