Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria > Hooldemees

Vacantes en Estonia de constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria

Hooldemees

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Constructores de casas › constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria.

Traducción de la profesión: Oskus- ja käsitöölised › Ehitustöölised, v.a elektrikud › Üldkonstruktsioone jms ehitavad töölised › Ehitajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Elektritööd: pirnide vahetus, valgustid, lülitite, pesade, pistikute remont vahetus. Santehnilised tööd: ummistuste likvideerimine, WC poti remont, segistid, valamud, filtrid (vajadusel vahetab välja katkised valamud ja WC potid, segistid ja duššid). Torustiku jõukohaste avariilekete eemaldamine. Põrandapesumasina, pesumasina ja survepesuri hooldus. Mööbli kokkupanek või lahti võtmine, riiulite või muude asjade riputamine (puurimistööd), pisiremont (seinte, uste, kappide , radiaatorite jne värvimine), suitsuanduri paigaldus, abi kolimisel, lukkude vahetus, lavalaudade ja pinkide korrashoid ja vajadusel vahetamine. Ventilatsioonisüsteemide taas käivitamine peale häiret. Saunapäevadel üldsauna ja tunnisaunade keriste sisse lülitamine vastavalt graafikule;

basseinide täitmine. Maja üldine ülevaatus. Hoone ümbruse korrashoid (muru niitmine, lehtede ja lume koristus).

Omalt poolt pakume: Sõbraliku ja meeldivat kollektiivi, osalist tööaega ja kindlat igakuist sissetulekut.

Muud nõuded: Aus, kohusetundlik, kiire õppimisvõimega, karske.

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: 0,5 ametikohta

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Anne Saun.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: andrus.kootartu.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1587792.

Ver las 140 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Constructores de casas › constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria ofertadas.