Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria > Vanemhooldaja

Vanemhooldaja. Estonia

Oferta en Estonia de técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en instituciones › técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria.

Traducción de la profesión: Teenindus- ja müügitöötajad › Inimeste hooldamisega tegelevad töötajad › Hooldustöötajad meditsiiniasutustes › Hooldajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Üldhooldusteenust osutava üksuse juhi ülesanneteks on teenuse osutamise tagamine ja üksuse töö korraldamine (sh töögraafikute koostamine).

Ülevaate omamine osakonna klientide oskustest ja ressurssidest.

Osakonna töötajate töö koordineerimine klienditöö dokumenteerimisel ja klientide sobivate tegevuste juurde suunamisel, arvestades iga kliendi individuaalset eripära, tervislikku seisundit, vajadusi ja oskusi.

Omalt poolt pakume: Toredat kollektiivi, ühisüritusi, 30-35 päeva põhipuhkust.

Paidest tulijatel on E-R võimalus kasutada asutuse transporti.

Muud nõuded: Eeldame, et kandidaat on hea suhtleja, tasakaalukas, otsustus- ja vastutusvõimeline ning tal puudub kehtiv kriminaalkaristus.

Kasuks tuleb inimeste füüsiliste, psüühiliste ja sotsiaalsete vajaduste tundmine, eelnev töökogemus vanemhooldajana.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: AS Koeru Hooldekeskus (https://www.koeruhk.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5551 9763
  • Correo electrónico: katlinkoeruhk.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1575045.

Ver las 522 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en instituciones › técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria ofertadas.