Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > soldador/soldadora > Hitsaaja / Päijät-häme, Tp Avuksenne Oy, Hollola

Trabajo en Päijät-Häme (Finlandia) de soldador/soldadora

Hitsaaja / Päijät-häme, Tp Avuksenne Oy, Hollola

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores › soldador/soldadora.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Valimotyöntekijät, hitsaajat, levysepät ym › Hitsaajat ja kaasuleikkaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakasyrityksellemme Päijät-Hämeeseen

HITSAAJAA/ASENTAJAA

Työ pitää sisällään vaativien teräs-/RST -hitsaustöiden tekemistä, sekä porausta ja sahausta hallissa. Toivomme hakijalta aikaisempaa kokemusta hitsaamisesta sekä suomen kielen osaamista. Katsomme kuvienlukutaidon eduksi.

Etsimme ahkeraa ja huolelliseen työhön kykenevää henkilöä, keneltä löytyy hyvä ja motivoitunut asenne. Palkkaus toteutuu sopimuksen mukaan.

Taitavalle tekijälle on tarjolla vakituinen työ. Täytämme paikan heti sopivan henkilön löydyttyä.

Toivomme sinulta:

- Suomen kielen osaamista ja kuvien lukutaitoa

- Voimassaolevia ammattikortteja

- Hyvää ja motivoitunutta asennetta

- Ahkeraa ja huolellista työotetta

- Hyvää fyysistä kuntoa

- Omaa autoa

- Kykyä työskennellä korkeissa paikoissa

Tarjoamme sinulle:

- Kilpailukykyisen palkkauksen

- Yksityisen työterveyshuollon

- Monipuolisen työnkuvan

- Vakituisen työn

País del trabajo: Finlandia.

Región: Päijät-Häme.

Ver 86 ofertas de trabajo en "Päijät-Häme" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: TP Avuksenne Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:a9d20ce0-42d4-43f5-b625-7a6a192b614c.

Ver las 246 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Moldeadores, soldadores, chapistas, caldereros, montadores de estructuras metálicas y afines › Soldadores y oxicortadores › soldador/soldadora ofertadas.