Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria > Rakennustyöntekijä, Pitkäaikainen Työsuhde, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Turku

Rakennustyöntekijä, pitkäaikainen työsuhde, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Turku

Oferta en Finlandia (Varsinais-Suomi) de constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Constructores de casas › constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennustyöntekijät ym › Talonrakentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme nyt asiakasyrityksellemme RAKENNUSTYÖNTEKIJÄÄ pitkäaikaiseen työsuhteeseen Turun alueelle!

Työtehtävässä tulet työskentelemään erilaisten siltakorjauksien parissa Turun alueella. Siltakorjaustyöt voivat olla esimerkiksi pienistä  paikkaus- ja maalaustöistä aina isompiin rakenteellisiin korjauksiin. Työpäivät ovat erittäin vaihtelevia! Työtä tehdään aina parin kanssa tai pienen tiimin kanssa ja työskentely tapahtuu ma-pe klo 7-15:30.

Odotamme työntekijältä jonkun verran aikaisempaa kokemusta rakennusalan töistä sekä ennen kaikkea aitoa motivaatiota oppia jatkuvasti uutta. Emme edellytä aikaisempaa kokemusta juuri vastaavanlaisista tehtävistä, mutta työkalut pitää pysyä käsissä ja löytyä yleistä ymmärrystä rakentamisesta. Työtehtävässä vaaditaan tieturva- ja työturvallisuuskortit, mutta tarvittaessa niiden uusiminen/hankkiminen onnistuu Click Henkilöstöpalveluiden kustantamana.

Asiakkaamme tarjoaa sinulle:

- vaihtelevan ja mielenkiintoisen työn rakentamisen parissa

- takuuvarmat työtunnit ja pitkäaikaisen työpaikan

- mukavat työkaverit ja työporukan kenen kanssa tehdä töitä

Tarjoamme sinulle Clickistä:

- turvallisen työpaikan työllistyä; toimimme kaikkien lakien ja säädösten mukaan sekä työehtosopimuksen määräysten mukaisesti

- lakisääteistä huomattavasti kattavamman työterveyshuollon heti ensimmäisestä päivästä lähtien

- uudet ja asianmukaiset työvarusteet

Kiinnostuitko tehtävästä? Työt alkavat heti/sopimuksen mukaan. Hae paikkaa täyttämällä hakemus ohessa olevan linkin kautta mahdollisimman pian, sillä paikka täytetään välittömästi ja haastattelu aloitetaan heti hakuaikana.  Kerro hakemuksessa aikaisemmasta työkokemuksestasi ja itsestäsi. Voit olla myös suoraan puhelimitse yhteydessä Click Henkilöstöpalveluiden rekrytointipäällikkö Maiju Aarnioon 050 411 0375 arkisin  klo 9-16 välillä.

Linkki hakulomakkeeseen: https://www.click-hp.fi/hakemus/19755

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 400 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Click Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:793ee9ed-06f1-453e-9d41-ad5958d781c8.

Ver las 75 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Constructores de casas › constructor inmobiliario/constructora inmobiliaria ofertadas.