Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > ingeniero de ascensores/ingeniera de ascensores > Hissiasentaja

Empleos en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de ingeniero de ascensores/ingeniera de ascensores

Hissiasentaja

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Mecánicos y ajustadores electricistas › ingeniero de ascensores/ingeniera de ascensores.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Sähkö- ja elektroniikka-alan työntekijät › Sähkölaitteiden asentajat ja korjaajat › Muut sähköasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

HISSIASENTAJA

Hissiryhmä myy, asentaa ja huoltaa hissejä. Tuotteitamme ovat porrashissit, tuolihissit, pyörätuolikäyttäjille soveltuvat lavamalliset kaidehissit, pysty- ja kevythissit.

Olemme kasvava ja luotettava yritys johon etsimme nyt hissiasentajaa vakituiseen työsuhteeseen pääkaupunkiseudulle.

Tehtäviisi kuuluu:

-Hissien asennus ja huolto

-Vikojen korjaus

-Erilaiset mitoitukset ja katselmukset

Työtehtävät vaihtelevat päivittäin.

Edellytämme:

-Positiivista asennetta

-Halua oppia ja kehittyä kanssamme

-Huolellista työskentelytapaa

Tarjoamme:

-Kilpailukykyisen palkan

-Pakettiauton ja työkalut

-Työyhteisömme tuen

Asennustiimimme perehdyttää sinut huolellisesti tehtävään ja aluksi kuljet yhdessä muiden asentajien mukana. Olemme rento ja positiivinen joukkue johon etsimme uutta asentajaa. Toimistomme ja varastomme sijaitsevat Vantaalla, mutta työt pääsääntöisesti ympäri pääkaupunkiseutua.

Tule mukaan auttamaan asiakkaitamme ja rakentamaan omaa kasvutarinaasi yhdessä meidän kanssamme.

Hae paikkaa heti, koska paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä tai viimeistään 13.10.2024.

Lähetä hakemuksesi osoitteeseen:

sami.tuikkahissiryhma.fi

Lisätiedot: 0400 658 711

Voit tutustua yritykseen kotisivuiltamme.

www.hissiryhma.fi

www.kotihissi.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 969 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: HISSIRYHMÄ L&L Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:ccda59a9-cd81-4b77-bcee-a5ecf561494f.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Mecánicos y ajustadores electricistas › ingeniero de ascensores/ingeniera de ascensores ofertadas.