Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura > Hinausautonkuljettaja, Hinausautokeskus Oy - Bärgningsbilcentralen Ab, Helsinki

Trabajar de conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Hinausautonkuljettaja, Hinausautokeskus Oy - Bärgningsbilcentralen Ab, Helsinki

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme hinausautonkuljettajaa pääkaupunkiseudulle. Työ sisältää päivä- ja iltavuoroja, sekä varallaolovuoroja (päivystys) iltaisin ja viikonloppuisin. Työ alkaa heti tai sopimuksen mukaan.

Sinä, joka olet asiakaspalveluhenkinen ja vähintään kuorma-autokortin omaava, työtä pelkäämätön henkilö, jolla on työkokemusta kuljetusalalta kuljettajana, niin suosittelemme sinua hakeutumaan mukavaan työyhteisöömme!

Hakijailta edellytämme:

- hyvää pääkaupunkiseudun ja autotekniikan tuntemusta

- asiakaspalveluhenkisyyttä

- sopeutumista päivystystyöhön

- vähintään C -luokan ajokortin

- aikaisempaa työkokemusta autonkuljettajana tai ajoneuvomekaanikkona

- varallaolon vuoksi edellytämme asuinpaikkaa Helsingin, Espoon tai Vantaan alueelta

Mikäli lain edellyttämä kuljettajan ammattipätevyys puuttuu, työ voidaan suorittaa myös oppisopimuksena.

Työntekijälle tarjoamme

- Kattavan perehdytyksen työhön

- Monipuolista ja haastavaa työtä

- Nykyaikaisen hinauskaluston

- Nuorekkaan ja rennon työilmapiirin

- Kilpailukykyinen palkkauksen

- Työsuhdepyöräedun (verotusarvo)

- Lounasedun (verotusarvo)

- Vapaa-ajan tapaturmavakuutuksen

Hakemukset osoitteeseen https://ura.hinausautokeskus.fi/

sis. varallaoloa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 900 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Hinausautokeskus Oy - Bärgningsbilcentralen Ab.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:44c58828-bf36-4a98-96e3-d6bbb5363b00.

Ver las 60 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura ofertadas.