Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga > Hinausautonkuljettaja, Hartikainen Yhtiöt Oy, Rovaniemi

Hinausautonkuljettaja, Hartikainen Yhtiöt Oy, Rovaniemi

Oferta de conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga en Finlandia (Lappi)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

TYÖPAIKKA AVOINNA!

Hartikainen Yhtiöt Oy Hinaus-Hartikainen on Oulusta lähtöisin oleva perheyritys ja olemme toimineet hinaus- ja tiepalvelualalla vuodesta 1984.

Haemme Rovaniemen toimipisteeseen oma-aloitteista ja hyvän työasenteen

omaavaa henkilöä. Koulutamme sinut erikoisosaamista vaativaan työhön

ja siksi toivomme sinulta pitkäjänteistä sitoutumista.

Hakijalta edellytämme

-vähintään c-luokan ajokortin

-voimassa olevan kuorma-auton kuljettajan ammattipätevyyden sekä

tieturva 1:n

-asiakaspalvelutaidot

-paineensietokykyä hektisessä muuttuvassa työssä

-oma-aloitteisuutta ja kiinnostusta oppia uutta

-maalaisjärkeä, sekä reipasta ja työtä pelkäämätöntä asennetta työpäiviin

-autojen tekniikan tuntemusta

-kykyä tehdä myös päivystystä ja yötyötä, sillä me teemme töitä 24/7.

Tarjoamme sinulle

-mielenkiintoisen sekä vaihtelevan työn, jossa sinulla on mahdollista kehittää itseäsi jatkuvasti

-mukavan ja rennon työyhteisön

-hyvät, huolletut, nykyaikaiset työvälineet, joilla on miellyttävää ja turvallista tehdä töitä tienpäällä

-pitkäaikaisen työsuhteen, kun osoitat työtaitosi ja halukkuuden tehdä tätä työtä.

Mikäli sinussa syttyi kipinä, että sinä voisit olla meille SE henkilö,

niin laitathan vapaamuotoisen hakemuksesi tulemaan meille

sähköpostitse, jossa kerrot itsestäsi ja työhistoriastasi.

Täytämme paikan heti sopivan henkilön löydyttyä.

Meihin voit tutustua

40-80h/2vko + päivystys

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 241 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Hartikainen Yhtiöt Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:db599582-b613-421d-9992-98f9007ca563.

Ver las 393 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga ofertadas.