Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > agente de servicio de atención al cliente > Hiihtokeskustyöntekijä, 2 Paikkaa, Porin Slalomseura Ry, Pori, Pori

Hiihtokeskustyöntekijä, 2 paikkaa, Porin Slalomseura ry, PORI, Pori

Empleos de agente de servicio de atención al cliente en Satakunta (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Empleados de ventanillas de informaciones › agente de servicio de atención al cliente.

Traducción de la profesión: Toimisto- ja asiakaspalvelutyöntekijät › Asiakaspalvelutyöntekijät › Muut asiakaspalvelutyöntekijät › Informaatiopisteen asiakasneuvojat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme talvikaudelle 24/25 Hiihtokeskustyöntekijää.

Työtehtäviin kuuluu hissien valvominen ja muut hiihtokeskuksen työt.

Olet oma-aloitteinen, ahkera, halu oppia uutta ja asiakaspalvelu henkinen

Aikaisempaa kokemusta ei tarvitse, työhön perehdytetään.

Hissipäivystäjä/rinnetyöntekijä:

Työtehtävät:

- Hissien päivittäinen valvonta ja toiminnan varmistaminen

- Asiakaspalvelu ja ohjaaminen hissijonoissa

- Turvallisuuden valvonta ja asiakkaiden avustaminen hissin käyttöön liittyvissä asioissa

- Hissilaitteiden toiminnan tarkkailu ja häiriötilanteiden raportointi

Edellytykset:

- Aiempi kokemus asiakaspalvelutehtävistä tai hissityöstä katsotaan eduksi, mutta ei pakollinen

- Hyvät asiakaspalvelutaidot ja ystävällinen asenne

- Kyky toimia rauhallisesti ja tehokkaasti kiiretilanteissa

- Hyvä fyysinen kunto ja valmius työskentelyyn ulko-olosuhteissa

Tarjoamme:

- Kilpailukykyisen palkan

- Koulutusta tehtävään liittyen ja mahdollisuuden kehittää ammattitaitoa

- Mukavan ja kannustavan työyhteisön

- Upeat työskentelyolosuhteet kauniissa ympäristössä

Lähetä hakemuksesi ja CV 31.10.24 mennessä osoitteeseen puheenjohtajaporinslalomseura.fi .

Lisätietoja tehtävästä antaa Koivisto Ville, puh.0408457613, puheenjohtajaporinslalomseura.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Satakunta.

Ver 103 ofertas de trabajo en "Satakunta" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Porin Slalomseura ry.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:f8ec1443-9b77-4360-9294-85e206bbd455.

Ver las 116 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Empleados de ventanillas de informaciones › agente de servicio de atención al cliente ofertadas.