Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > masajista > Hieroja, Primitive Skills Oy, Primitive Skills Espoo, Espoo

Hieroja, Primitive skills Oy, Primitive skills Espoo, Espoo

Empleos de masajista en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › masajista.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kampaajat, parturit, kosmetologit ym › Kosmetologit ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hei ammattitaitoinen koulutettu hieroja!

Primitive skills on espoolainen kasvava liikunta- ja hyvinvointialan yritys ja haemme nyt tiimiimme lisää jäseniä!

Mahdollisuus kokoaikaiseen tai osa-aikaiseen työhön.

Työt alkavat viimeistään 1.8.2024, mahdollisesti jo aiemmin.

Lue meistä lisää: www.primitiveskills.fi

Instagram: primitiveskills.fi

Tarjoamme:

-Upeat uudet tilat kaupunkikeskus Lippulaivassa

-Mahdollisuuden laskuttaa 3000-4500 €/kk (palkkausmalli provisio)

-Markkinoinnin, ajanvarausjärjestelmän, kassan, siivouksen yms.

-Sähköpöydän, pyyhkeet, paperit ja rasvat

-Työvaatteet

-Mahtavan työyhteisön

-Treenitilan vapaan käytön

-Mahdollisuuden myös muihin työtehtäviin, riippuen osaamisestasi ja kiinnostuksestasi

Odotamme sinulta:

-Hierojan koulutusta (Valviran hyväksymä)

-Ammattitaitoa

-Hyviä asiakaspalvelutaitoja

-Joustavuutta

-Tiimihenkisyyttä

-Mahdollisuuden laskuttaa meitä

Laita hakemus ja CV osoitteeseen: aleksiprimitiveskills.fi

Toivottavasti nähdään haastattelussa!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 980 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Primitive skills Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:7ccbe053-2967-4347-9302-a1a83a61042d.

Ver las 44 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › masajista ofertadas.