Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > administrador de centro educativo/administradora de centro educativo > Haridustehnoloog-õppetöö Koordinaator

Haridustehnoloog-õppetöö koordinaator. Estonia

Trabajar en Estonia de administrador de centro educativo/administradora de centro educativo

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos › empleado administrativo/empleada administrativa › administrador de centro educativo/administradora de centro educativo.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid › Sekretärid-asjaajajad jms sekretärid › Sekretärid-asjaajajad ja sekretärid-juhiabid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Sindi Gümnaasium

Tööülesanded: Õppetöö koordineerimine (tunniplaani koostamine ja selle täitmise tagamine, asenduste määramine) põhikooli- ja gümnaasiumiastme õpetajate toetamine, juhendamine ja koolitamine haridustehnoloogia valdkonnas, sh uute e-õppekeskkondade tutvustamine;

kooli e-päeviku (Stuudium) administreerimine; aktiivne osalus kooliarenduses, sh kooliõppekava arenduses.

Omalt poolt pakume: Ajakohast töökeskkonda;

aktiivset eneseteostust;

huvitavat ja vastutusrikast tööd;

arengu- ja koolitusvõimalusi;

Tori vald pakub noorele (kuni 35-aastasele) kvalifitseeritud tugispetsialisti toetust;

Tori vald pakub tervise ja spordikulude hüvitamise toetust.

Sindi Gümnaasiumi väärtused:

Julgeme erineda

Läheneme individuaalselt

Oleme ettevõtlikud

Pürgime pidevalt paremaks

Muud nõuded: Kvalifikatsioonile vastav haridus (võib olla ka omandamisel);

soov juhendada ja töötada täiskasvanute ja lastega;

soov arendada ennast ja panustada kooli arengusse;

väga hea suhtlemis-, koostöö- ja arvuti kasutamise oskus.

Kasuks tuleb varasem töökogemus sarnasel ametikohal.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: Sindi Gümnaasium (https://www.sindigymnaasium.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5837 1243
  • Correo electrónico: katrin.kohjussindi.edu.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1576315.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos › empleado administrativo/empleada administrativa › administrador de centro educativo/administradora de centro educativo ofertadas.