Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales > Halumasina Operaator/arboristi Abi

Trabajo de Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales en Estonia

Halumasina Operaator/arboristi Abi

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales.

Traducción de la profesión: Lihttöölised › Prügivedajad jms lihttöölised.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Halumasina seadistamine ja sellega küttepuude lõhkumine;

3m puude tõstmine kraanaga;

ohtlike puude langetamisel maatugi;

köie sõlmede tundmine ja tegemine;

mootorsaega töötamine metsas või kruntide puhastusel;

hekkide hoolduslõikused;

tööalade korrastamine;

töövahendite lihtsamad remonditööd.

Omalt poolt pakume: Mitmekülgset tööd välitingimustes, tööriideid, turvavarustust ja tööalast väljaõpet.

Muud nõuded: Hea ja sõbralik suhtlemine klientidega;

tehniline taiplikus;

töövahendite sõbralik kasutamine ja korrashoidmine;

vajadusel iseseisvalt töötamine;

kiire kohanemine ja õppimisvõime uutes olukordades;

hea pingetaluvus;

Kasuks tuleb töövahendite remontimisoskus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Arpinus OÜ (https://arpinus.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5668 9761
  • Correo electrónico: Arpinusmail.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1585304.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales ofertadas.