Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Especialistas en organización de la administración pública y de empresas > Haljastuse Ja Linnakujunduse Spetsialist

Haljastuse ja linnakujunduse spetsialist. Estonia

Vacante de Especialistas en organización de la administración pública y de empresas en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Äri- ja haldusspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: • Linna haljastusega seonduvate toimingute koordineerimine

• Hooldustööde korraldamine ja järelevalve teostamine linna avalikel aladel

• Linna kaunistamise korraldamine ürituste ja tähtpäevade puhul

• Puude raielubade väljastamine

• Reklaami paigalduslubade väljastamine

Omalt poolt pakume: Pakume Sulle loomingulist ja vaheldusrikast tööd ning ootame Sinu kirglikku panust Võru linnaruumi arendamisel. Tasu töö eest 1680 euro eest kuus (bruto), põhipuhkust 35 kalendripäeva, koolitusvõimalusi ja ühisüritusi meeldiva töökollektiiviga.

Muud nõuded: • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

• oskus planeerida tööd ja aega

• kasuks tuleb varasem töökogemus haljastuse või maastikukujunduse valdkonnas

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Võru Linnavalitsus (http://www.voru.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37253074315
  • Correo electrónico: infovoru.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1589378.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas ofertadas.