Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > representante comercial > Haemme Myyntiedustaja Helsinki

Haemme myyntiedustaja Helsinki. Helsinki-Uusimaa. Finlandia

Oferta de trabajo en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de representante comercial

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Myynti- ja ostoagentit › Myyntiedustajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haluatko päästä kehittämään itseäsi myynnin parissa dynaamisessa kasvuyrityksessä? Oletko

kiinnostunut kehittämään myyntiämme ja viemään asiakassuhteemme uudelle tasolle? Haemme

energistä ja tavoitteellista myyntiedustajaa toistaiseksi voimassa olevaan työsuhteeseen.

Haemme uutta tiimiläistä lähtökohtaisesti seuraaville alueille vaikuttamaan: Helsinki

Vastaat nimettyjen asiakkaiden myynnin ja liiketoiminnan kehittämisestä sekä suunnitelluista myyntija markkinointitoimenpiteistä asetettujen tavoitteiden mukaisesti. Lisäksi raportoit tuloksista

myyntijohtajalle. Toimit tiiviissä yhteistyössä muun organisaatiomme kanssa.

Olet oikea henkilö tiimiimme, jos:

+ Sinulla on näyttöä menestyksellisestä myyntityöstä ja kokemusta kokonaisvaltaisesta asiakassuhteen

kehittämisestä.

+ Sinulla on ajokortti ja olet valmis matkustamaan

+ Omaat erinomaiset neuvottelutaidot ja olet valmis astumaan epämukavuusalueelle.

+ Arvostamme asiakaspalveluhenkistä ja oma-aloitteista otetta työhön, suunnitelmallisuutta sekä

tuloshakuisuutta. Olet kiinnostunut asiakassuhteen kehittämisestä ja nautit asiakastyöstä! Et pelkää

kohdata uusia tilanteita vaan tartut niihin innolla. Osaat käyttää erilaisia työvälineitä ja järjestelmiä.

Miksi valita meidät?

Tarjoamme sinulle kattavan perehdytyksen, mukavat työkaverit sekä mielenkiintoisen ja monipuolisen

tehtävän myynnin parissa, jossa pääset itse vaikuttamaan omaan työhösi. Olemme kasvuyritys, joka

haastaa isompia pelureita ja tuo paljon aivan uutta markkinoille. Sinulla ei varmasti tule olemaan tylsää

meidän kanssamme.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 980 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: FinnPeace Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1f6c9202-76d7-40c7-bae9-cd7ff55692bf.

Ver las 641 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial ofertadas.