Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > trabajador social/trabajadora social > Grupijuhendaja

Demanda de trabajador social/trabajadora social en Estonia

Grupijuhendaja

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social › trabajador social/trabajadora social.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Õigus-, sotsiaal- ja kultuurivaldkonna spetsialistid › Sotsioloogid ja religiooni valdkonna spetsialistid › Sotsiaaltöötajad ja nõustajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Erivajadustega (täiskasvanud) klientide toetamine ja juhendamine.

Omalt poolt pakume: Karjäärivõimalused, koolitusvõimalused, paindlik tööaeg.

Muud nõuded: vähemalt 360-kalendripäevast töökogemust tervisest tuleneva takistusega inimeste tööeluks ettevalmistamisel ja tööle aitamisel koostöös tööandjatega,

sealhulgas töökohal toetamisel ja tööandjate nõustamisel;

ja vähemalt ühte kutset või kõrgharidust alljärgnevatest:

sotsiaaltöötaja kutse või kõrgharidus sotsiaaltöös või sellele vastav kvalifikatsioon;

psühholoogia kutseala kutse või kõrgharidus psühholoogias või sellele vastav kvalifikatsioon;

füsioterapeudi kutse või kõrgharidus füsioteraapias või sellele vastav kvalifikatsioon;

tegevusterapeudi kutse või kõrgharidus tegevusteraapias või sellele vastav kvalifikatsioon;

eripedagoogi kutse või kõrgharidus eripedagoogikas või sellele vastav kvalifikatsioon;

kõrgharidus ja täiskasvanute koolitaja kutse, vähemalt tase 6;

karjäärinõustaja kutse, vähemalt tase 6.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Liider OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37258145568
  • Correo electrónico: Koolituskeskusliidergmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1585307.

Ver las 56 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social › trabajador social/trabajadora social ofertadas.