Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Técnicos en ingeniería civil > Građevinski Tehničar - Pripravnik / Građevinska Tehničarka - Pripravnica

GRAĐEVINSKI TEHNIČAR - PRIPRAVNIK / GRAĐEVINSKA TEHNIČARKA - PRIPRAVNICA

Trabajo de Técnicos en ingeniería civil en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Civil engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

Sudjelovanje u planiranju odvijanja gradnje, Izrada i dostava zahtjevnica za resursima (ljudstvo, mehanizacija, sredstva rada, materijal), Sudjelovanje u koordinaciji aktivnosti podizvođača i kontroli kvalitete izvedenih radova, Izmjera stvarno izvedenih radova i kontrola obračuna, vođenje građevinske knjige i izrada obračuna izvedenih radova, Upravljanje nacrtima, Dokumentiranje svih procesa i pohranjivanje dokumentacije gradilišta, Priprema dokumentacije za tehnički pregled, Arhiviranje dokumentacije gradilišta.

Postepeno uvođenje u posao od strane iskusnog mentora.

Nudimo:

Mogućnost da budeš dio renomirane, rastuće kompanije sa sljedećim benefitima:

  • Besplatnim smještajem, prehranom (topli obroci) i opremom za rad
  • Besplatnim prijevozom od sjedišta firme do-od gradilišta
  • Terenskim dodatkom u slučaju rada na terenu (van Zagreba i prebivališta kandidata)
  • Razvojnim i stručnim edukacijama na godišnjoj razini
  • Mogućnošću stimulacije za izvanredne rezultate
  • Božićnicom, Uskrsnicom i ostalim prigodnim nagradama
  • Poklon paketom za rođenje djeteta
  • Plaćenim dopustom za 1. dan škole djeteta koji ide u 1. razred osnovne škole
  • Njegovanjem zdravlja kroz interni Health day i subvenciju Multisport kartice
  • Organiziranim druženjem van kompanije: predstave, kino eventi, domjenci
  • Nagrađivanjem godina lojalnosti
  • Mogućnošću povoljnijih usluga naših dobavljača i partnera, sukladno aktualnoj ponudi

Koga tražimo i što očekujemo?

  • Završena srednja škola građevinskog usmjerenja
  • Pouzdanost u radu, kolegijalnost, snalažljivost, organiziranost i sistematičnost
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Aktivan rad na računalu (Office, Outlook, AutoCAD)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost za rad na terenu, ovisno o lokaciji projekta

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: KAMGRAD d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

NajavaTelefon: 01 3430415

Email: ivona.krivickamgrad.hr

NajavaMobitel: 099 3430497

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2539528.

Ver las 90 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería civil ofertadas.