Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Camareros de mesas > Glavni Konobar / Konobarica

GLAVNI KONOBAR / KONOBARICA. Croacia

Oferta de empleo en Croacia de Camareros de mesas

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de mesas.

Service and sales workers : Personal service workers : Waiters and bartenders : Waiters

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

Što nudimo:

  • mogućnost trajnog zapošljavanja
  • osigurani smještaj i topli obroci
  • rad u razvojnom okruzenju pod upravljanjem najvece hotelske kuce u Hrvatskoj Valamar Hotels & Resorts

Potrebno obrazovanje i radno iskustvo:

  • SSS kuhar
  • minimalno 2 godine radnog iskustva kao a la carte konobar
  • pozeljno iskustvo sa vodjenjem ljudi
  • aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu te poželjno poznavanje još jednog stranog jezika
  • probni rad 3 mjeseca

  • organizacija rada i rukovođenje osobljem restorana
  • izrada dnevnih i tjednih rasporeda radnika prema zahtjevima posla
  • vođenje dnevnih evidencijskih lista rada
  • izrada plana potreba i rasporeda radnika za neometano odvijanje poslovnih aktivnosti
  • izdavanje uputa za usluživanje jela i pića te kontrola rada osoblja
  • doček, prihvat i ispraćaj gostiju u uslužnim prostorima i briga o razmještaju u restoranu
  • zaprimanje narudžbi i posluživanje gostiju po potrebi
  • briga o asortimanu robe (namirnica) i pića na šankovima
  • kontrola naplate, ažurnost predaje dnevnog utržka i interveniranje u slučaju nepravilnosti
  • prihvaćanje reklamacija gostiju u vezi hrane, pića i posluživanja te poduzimanje mjera za otklanjanje istih
  • obučavanje novih radnika, sezonskog osoblja, učenika na praksi, mentorstvo i treniranje polaznika razvojnih programa
  • odgovornost za sanitarnu ispravnost i čistoću radnog prostora, urednost osoblja i ispravnost sanitarnih knjižica
  • vođenje brige o primjeni mjera i sredstava zaštite na radu
  • obavljanje i ostalih poslova po nalogu neposrednog rukovoditelja u skladu sa stručnim i drugim sposobnostima

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: HELIOS FAROS d.d..

Zamolba: Helios Faros d.d., Naselje Helios 5, 21460 Stari G Email: heliosfaros.hr" rel="nofollow">kadrovskaheliosfaros.hr

Ver las 903 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de mesas ofertadas.