Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > profesor de geografía en educación secundaria/profesora de geografía en educación secundaria > Geograafia õpetaja

Geograafia õpetaja. Estonia

Trabajar de profesor de geografía en educación secundaria/profesora de geografía en educación secundaria en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria › profesor de educación secundaria y bachillerato/profesora de educación secundaria y bachillerato › profesor de geografía en educación secundaria/profesora de geografía en educación secundaria.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Pedagoogikaspetsialistid › Üldhariduskoolide vanema astme õpetajad › Üldhariduskoolide vanema astme õpetajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: * õppe kavandamine vastavalt õppekavale ja kooskõlas õppekavaga, sh ainetunni planeerimine, läbiviimine, töökava koostamine, tagasiside andmine;

* õppematerjalide ja jaotusmaterjalide valimine ning vajadusel koostamine;

* ainepassi koostamine lähtuvalt õppekavast;

* E-kooli korrektne ja õigeaegne täitmine.

Omalt poolt pakume: • avatud, kaasaegset ning paindlikku töökeskkonda,

• võimalust rakendada oma ideid,

• enesearendamise võimalusi ja toetavat meeskonda,

• puhkust 56 päeva suvel,

• väga soodsat ja maitsvat koolilõunat,

• sportimisvõimalusi ja tervisepäevi,

• tagatud täiskoormus, hea töö eest hea palk, ilus ja kaasaegselt varustatud ainekabinet.

Muud nõuded: • on avatud, uuendusmeelne ning leiab lahendused töös ette tulevatele takistustele,

• on initsiatiivikas, vastutustundlik ja koostööaldis,

• omab vajalikku õpetaja kvalifikatsiooni ning soovitavalt eelnevat töökogemust õpetajana,

• omab veendumust ja arusaama, et õpetaja on koolis õpilaste jaoks,

• on korrektne väljenduses ja välimuses,

• on hea suhtleja ja lapsesõbralik,

• on aktiivse osavõtuga kooli üldtegevustes ning panustab kooli arengusse,

• on loominguline ja lennukate mõtetega

Võib sobida ka erialase hariduse omandamise ajal tähtajalise lepinguga.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Tallinna Tehnikagümnaasium (https://www.tallinn.ee/et/tehnika).

• sooviavaldus ja motivatsioonikiri,
• kinnitus, et kandidaat vastab haridus- ja teadusministri 29. augusti 2013 määruse nr 30 „direktori, õppealajuhataja, õpetajate ja tugispetsialistide kvalifikatsiooninõuded“ sätestatud nõuetele. • elulookirjeldus, sh töö- või teenistuskäik, • ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad, • muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks. Dokumendid palume saata e-posti aadressile kandideeriminetehnika.edu.ee või aadressil: Sõpruse pst 187, Tallinn, 13415. Täiendav info tel: +372 658 5303 (direktor) või +372 5819 0059 (haldus- ja personalijuht).

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • motivatsioonikiri
  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5819 0059
  • Correo electrónico: tiina.morktehnika.edu.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1581129.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria › profesor de educación secundaria y bachillerato/profesora de educación secundaria y bachillerato › profesor de geografía en educación secundaria/profesora de geografía en educación secundaria ofertadas.