Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > desarrollador web/desarrolladora web > Game Developer

Empleos de desarrollador web/desarrolladora web en Estonia

Game Developer

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores web y multimedios › desarrollador web/desarrolladora web.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia spetsialistid › Tarkvara ja rakenduste arendajad ning analüütikud › Veebi- ja multimeediaarendajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Wenture otsib kogenud 3D-mudeldajat/Unity arendajat.

Tööülesanded: 3D mudelite loomine; tihe koostöö meeskonnaga; kliendi toote sisendi konverteerimine parameetrilisteks Unity mudeliteks; täiendavate parameetriliste objektide loomine; töötamine Unity materjalidega, et tagada vajalik renderdamis kvaliteet.

Omalt poolt pakume: Pakume sulle: toetavat tiimi ja paindlikku töökorraldust; huvitavaid ja vaheldusrikkaid projekte; kodukontori võimalust (remote work); erialalisi koolitusi; spordikompensatsioon; konkurentsivõimelist tasu.

Muud nõuded: Ootame Sind, kui Sa: omad vähemalt 3-aastast töökogemust; omandanud või omandamas kõrgharidust; Oled osav Unity kasutaja; soovid töötada vaheldusrikaste projektidega, mitmekülgsete ülesannete kallal; Oled loomult järjekindel ja süsteemne. Oskad panna end lõppkasutaja kingadesse. Sind saab iseloomustada sõnadega nagu täpne, kohusetundlik ja korrektne.

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: WENTURE OÜ (https://wenture.io/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37256508621
  • Correo electrónico: krissi.raavawenture.io

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1587841.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores web y multimedios › desarrollador web/desarrolladora web ofertadas.