Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Desarrolladores y analistas de software y multimedios > Frontend Developer/ka - React, Analytici A Vývojáři Softwaru A Počítačových Aplikací

Frontend Developer/ka - React, Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Ofertas de Desarrolladores y analistas de software y multimedios en República Checa

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios.

Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Studentská 6202/17, Ostrava - Poruba

1. kontakt e-mailem.

O projektu

60M měsíčně! Ne to není plat, ale počet návštěvníků, které mají partneři nové SaaS cloud aplikace, na které pracujeme. Jedná se o celosvětovou platformu, která umožňuje zákazníkům zprovoznit vlastní "sociální" komunikační síť. Interested? Join us v Praze nebo Ostravě ??.

Co budete dělat

Vyvíjet frontend v JavaScriptu za použití moderního tech stacku

Budete pracovat v prostředí: Docker, GCP, GitHub

Spolupracovat s agilním vývojářským týmem v Evropě

Zlepšovat svůj tech-stack a učit se nové technologie

Co byste měl/a znát/umět

Zkušenosti s vývojem alespoň 2 roky

Pro Front-end: React

Dobře komunikovat: 51 % úspěchu je správná komunikace

Zvládnete každodenní kontakt v angličtině s týmem v USA

Chcete se učit, pracovat na sobě a IT je pro tebe i hobby

Co Vás potěší / Co Vám můžeme nabídnout

Technologický, odborný a osobnostní ROZVOJ dle Tvých možností a představ

Účast na lokálních i zahraničních odborných konferencích a kurzech

Možnost cestovat do zahraničí - San Francisco, Vancouver, Salt Lake City, Denver, Bristol, Grenoble, …

Spolupráce a podpora zkušenějších kolegů, jak u nás, tak z USA

Kvartální odměny: 25 % zisku rozdělujeme mezi naše zaměstnance

Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova (2 dny v týdnu)

Cool moderní kanceláře, relax zóna a vybavená kuchyňka

K tomu všemu ještě přidáme 5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky, lekce angličtiny, kartu na sport, firemní i spontánní akce (masáže, movie night, bowling, …)

A jako sladkou tečku pracovního týdne vynikající páteční snídaně

Nástup od: dohodou

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: profiq s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Eva Bordovská. Tel.: +420 606 035 025. E-mail: profiq.com" rel="nofollow">eva.bordovskaprofiq.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 606 035 025
  • Correo electrónico: eva.bordovskaprofiq.com

Identificador de la vacante:20815960702.

Ver las 22 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios ofertadas.