Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles > Autojuht-transporttööline

Ofertas de trabajo en Estonia de Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles

Autojuht-transporttööline

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles.

Traducción de la profesión: Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid › Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Täiskohaga töötaja

Tööülesanded: Tõstukiga laadimine, kauba pakkimine, tehasesisene kauba jaotus, töö roclaga. Autojuht- transporttööline on oluline tootmisahela lüli, kes vastutab toodangu ja sisse ostetud kaupade turvalise ja kiire liigutamise eest nii tehase siseselt kui tehase väliselt. Iga nädal vähemalt üks Tartu-Tallinn-Tartu sõit C- kategooria sõidukiga, linnasisesed (Tartu) sõidud peamiselt kaubikuga.

Omalt poolt pakume: Kindlat, vaheldusrikast ja pingelist tööd. Stabiilset sissetulekut, sõbralikku ja toetavat töökollektiivi.

Muud nõuded: Vajalik autojuhtimise kogemus vähemalt 2-aastat, sõidumeeriku kaardi olemasolu, koormakinnitusoskus koos vajaliku koolituse läbimisega, tõstukijuhi koolitus ja oskus tõstukiga laadida. Vajalik ajaplaneerimise oskus ja pingetaluvus, täpsus ja kohusetundlikkus. Rahulikkus ja tasakaalukus liikluses osalemisel. Lugupidamine liikluskultuurist.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b, c.

Empleador: Nordic Metal Works OÜ (http://www.nmw.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 507 1626
  • Correo electrónico: herkinmw.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1571663.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles ofertadas.