Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > agente inmobiliario/agente inmobiliaria > Kiinnostaako Kiinteistönvälittäjän Työ?

Kiinnostaako kiinteistönvälittäjän työ?. Helsinki-Uusimaa

Oferta de trabajo de agente inmobiliario/agente inmobiliaria en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Agentes inmobiliarios › agente inmobiliario/agente inmobiliaria.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Yrityspalveluiden välittäjät › Kiinteistönvälittäjät ja isännöitsijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Olemme julkaisemassa uutta valtakunnallista kiinteistönväitysbrändiä Suomeen, sekä nyt sinulla on mahdollisuus tulla alalle tämän lanseerauksen myötä.

Etsimme nyt uusia työntekijöitä Helsingin, Espoon ja Vantaan alueilta.

Kiinteistönvälittäjän työ on oma-aloitteista, joustavuutta vaativaa, sekä hyvin monipuolista. Tarjoamme sinulle innostavan ja motivoivan työyhteisön, jossa pääset itse vaikuttamaan omiin työaikoihisi. Tarjoamme juuri sinulle räätälöidyn palkkamallin, josa vain taivas on rajana - ei palkkakattoa.

Tarjoamme sinulle:

- Kivat työkaverit ja mukavan työyhteisön

- Vaihtuvat työpäivät ja ajat

- Alan parhaat provisiot myynneistä

- Työterveydenhuollon

- Taustatuen ja turvan

- oma valtakunnallinen LKV koulutus

- Koulutukset: Kiat, LKV, LVV, YKV,

Toivomme sinulta:

- Oma-aloitteisuutta ja omatoimista työskentelyä

- Ajokortti ja auto oltava käytössä

- periksiantamatonta asennetta

- halua EDETÄ URALLA

Paikat täytetään sopivien henkilöiden löydettäessä!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 958 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 5.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Organization.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:c8c2a796-d661-4cfe-b579-affca6bb644c.

Ver las 54 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Agentes inmobiliarios › agente inmobiliario/agente inmobiliaria ofertadas.