Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Programadores de aplicaciones > Junior Programer/programerka

Contratación de Programadores de aplicaciones en Croacia

Junior Programer/programerka

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Programadores de aplicaciones.

Traducción de la profesión: Professionals › Information and communications technology professionals › Software and applications developers and analysts › Applications programmers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

• pisanje čistog/održivog koda i testiranje

• korištenje agilnih metodologija u razvoju

• razvoj, održavanje i poboljšanje softverskih rješenja

• održavanje standarda visoke kvalitete za projekte

• pomaganje drugim članovima tima u njihovim zadacima kada je to potrebno

• proaktivno predlaganje implementacije novih procesa u tvrtku i poboljšanje postojećih

• suradnja s drugim timovima za pružanje najboljeg iskustva kupcima

• rad u timu

• optimiziranje aplikacija

• korištenje HTML-a, CSS-a i Javascript-a (ali slobodno nam predloži i druge)

• davanje procjena vremena i opisivanje zadataka i zahtjeva

• kontinuirano učenje i stjecanje novih vještina

Uvjeti koje očekujemo da ispunjavaš:

• iskustvo/znanje u frontednd programiranju

• izvrsno poznavanje engleskog jezika (klijenti iz cijelog svijeta!)

• dobro poznavanje softverskih arhitektura i najboljih praksi

• napredno znanje o korištenju sustava za verzioniranje koda, kao što je GitLab

• odlične komunikacijske vještine

• izvrstan rad u timovima (moraš biti timski igrač/ica)

• razumijevanje poslovnih zahtjeva i izvršavanje zadataka na vrijeme

• razumijevanje uzoraka dizajna

• sposobnost preuzimanja inicijative

• uživaš u poboljšavanju svog koda svaki dan

Što ćeš dobiti od nas?

• radit ćeš na zanimljivim i inovativnim projektima

• radit ćeš u pozitivnom okruženju

• saslušat ćemo tvoje ideje i mišljenja

• omogućit ćemo ti učenje i profesionalni razvoj

• ovisno o iskustvu, bit ćeš adekvatno plaćeni/a za svoj rad

• imat ćeš fleksibilno radno vrijeme

• radit ćeš u uredu u centru Slavonskog Broda sa zabavnim i kooperativnim timom

• prisustvovat ćeš (ako želiš) raznim teambuilding aktivnostima koje organiziramo

Pošalji nam svoje motivacijsko pismo i životopis na engleskom jeziku na email: posaoheliozgroup.com .

Mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: HELIOZ TECHNOLOGIES d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: posaoheliozgroup.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2488535.

Ver las 15 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Programadores de aplicaciones ofertadas.