Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Vendedores > Florist-klienditeenindaja

Florist-klienditeenindaja. EESTI. Estonia

Oferta en Estonia (EESTI) de Vendedores

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores.

Teenindus- ja müügitöötajad : Müüjad

Descripción de la oferta de trabajo:

Eeldame eelnevat töökogemust floristina, aednikuna; töötaja peab olema valmis töötama nädalavahetustel; positiivne ellusuhtumine; hea suhtlemisoskus; soov õppida ja areneda; meeskonnatöö kogemus; ausus, avatus, aktiivsus; paindlikus, stabiilsus, Sinu igapäevaseks tööks on hoolitsemine armsa lillepoe ja klientide eest Tartu Lõunakeskuses asuvas lillepoes.

Kui armastad ilu luua ja valmistada inspireerivaid lillekimpe ja seadeid, tunned hästi toa-ja aiataimi ning oled hea suhtleja oled väga oodatud.

Põhilised tööülesanded: toa- ja aiataimede igapäevane hooldamine.

Saabunud kauba markeerimine ja väljapanek poes ja välialal.

Igakülgne klientide nõustamine.

Aktiivne ja sujuv klienditeenindus.

Lillekimpude loomine.

Poe- ja väliala korrashoid. , Stabiilset ja kindlat töötasu.

Võimalust end arendada ja täiendada.

Toetavat meeskonda.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: EESTI.

Ver 702 ofertas de trabajo en "EESTI" (Estonia).

Fecha de inicio: 03/06/2018.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Salario: mínimo 4.0 EUR (Bruto).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto: AS MILEEDI, Tartu linn, Tartu maakond

Empresa: AS MILEEDI.

Dirección: Tartu linn, Tartu maakond.

Ver las 486 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores ofertadas.