Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Vendedores > Florist-klienditeenindaja

Florist-klienditeenindaja. Estonia

Oferta de empleo en Estonia de Vendedores

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores.

Traducción de la profesión: Teenindus- ja müügitöötajad › Müüjad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Lillekompositsioonide loomine:

Kimpude ja lillekompositsioonide valmistamine erinevateks üritusteks (pulmad, pidustused, korporatiivid jne).

Lillede ja dekoratiivsete elementide valimine vastavalt kliendi eelistustele ja sündmuse teemale.

Klientide teenindamine:

Kliendi nõustamine lillede ja kompositsioonide valikul.

Tellimuste vastuvõtmine ja töötlemine.

Kliendirahulolu tagamine.

Taimede hooldus:

Lillede ja taimede värskuse säilitamine.

Lillede töötlemine ja hooldus (lõikamine, kastmine jne).

Töökoha hooldus:

Puhtuse ja korra hoidmine lillepoes.

Lilletoodete ja -materjalide laohaldus.

Omalt poolt pakume: Pakume Sulle võimalust areneda.

Mitmekülgseid tööülesandeid.

Sõbralikku kollektiivi, häid töötingimusi.

Meeskondlikud ettevõtmised kaks korda aastas.

Kindlustunde tagab motiveeriv palgasüsteem.

Koolitusi ja karjäärivõimalusi. Loov arendamine:

Uute trendide ja tehnikate uurimine floristikas.

Koolitustel ja näitustel osalemine professionaalsete oskuste täiustamiseks.

Muud nõuded: Floristi või sarnases ametis töötamise kogemus vähemalt 1 aasta.

Soovitavalt erialane haridus (floristika kursused, agronoomia jne).

Oskused: Loominguline vaist. Taimede hoolduse aluste tundmine. Oskus kasutada floristi tööriistu ja materjale. Hea suhtlemisoskus, kliendikesksus, kohusetundlikkus ja täpsus.

Võimalus töötada meeskonnas ja iseseisvalt.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: EcoPood OÜ (http://www.ecopood.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: wheel.ecogmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1582314.

Ver las 100 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores ofertadas.