Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > fisioterapeuta > Fizjoterapeuta/instruktor

Fizjoterapeuta/Instruktor. Makroregion województwo mazowieckie

Trabajos en Polonia (Makroregion województwo mazowieckie) de fisioterapeuta

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas › fisioterapeuta.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści ochrony zdrowia › Inni specjaliści ochrony zdrowia › Fizjoterapeuci.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: 1. Badanie pacjentów pod kątem procesu rehabilitacji, ocena stanu rehabilitacyjnego, postępów i wyników rehabilitacji

2. Wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych

3. Prowadzenie dokumentacji według obowiązującej procedury

4. Ustalanie działań rehabilitacyjnych w ramach indywidualnych programów rehabilitacji i indywidualnych planów zatrudnienia

5. Dbanie o sprawność sprzętu będącego na wyposażeniu stanowiska pracy

6. Dbanie o wyposażenie apteczek znajdująacych się na terenie Zakładu

7.  Instruktaż, planowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników.

8. Obsługa klientów Zakładu Aktywności Zawodowej w ramach świadczonych usług rehabilitacyjnych.

Pierwsza umowa na okres próbny - z możliwością dalszej współpracy.

Wymagania:

- wykształcenie: pomaturalne/policealne - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - pożądane

- inne zawody: Fizjoterapeuta - pożądane

- pozostałe: instruktor odnowy biologicznej, kurs kinesiology taping, masaż gorącymi kamieniami, terapia punktów spustowych, rehabilitacja zaburzeń rozwoju niemowląt - mile widziane.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające kwalifikacje

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 327 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: CARITAS DIECEZJI SIEDLECKIEJ Zakład Aktywności Zawodowej.

Aleksandra Gallus, tel.: 25 6334315 w. 21, email: sekretariatzaz-siedlce.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1380StPr/24/2134.

Ver las 106 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas › fisioterapeuta ofertadas.