Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Fisioterapeutas > Fizioterapevt Ii (negovalna Enota, Diagnostična Enota) - Pripravnik - M/ž

FIZIOTERAPEVT II (NEGOVALNA ENOTA, DIAGNOSTIČNA ENOTA) - PRIPRAVNIK - M/Ž

Vacantes en Eslovenia (Gorenjska) de Fisioterapeutas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Fisioterapeutas.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje : Fizioterapevti/fizioterapevtke

Descripción de la oferta de trabajo:

FIZIOTERAPEVTI, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, DELO ZAHTEVA MOČNE DELOVNE NAVADE IN IZVAJANJE FIZIOTERAPEVTSKE DEJAVNOSTI POD NADZOROM MENTORJA: INDIKACIJE IN KONTRAINDIKACIJE POSTOPKOV (METOD IN TEHNIK) FIZIOTERAPEVTSKE OBRAVNAVE, OCENJEVANJE IN DOKUMENTIRANJE FUNKCIJSKEGA STANJA IN SPOSOBNOSTI PACIENTA/UPORABNIKA TER PREVERJANJE LASTNEGA DELA, VZDRŽEVANJE, VZPOSTAVLJANJE IN IZBOLJŠEVANJE PSIHOFIZIČNIH SPOSOBNOSTI TER ZMOGLJIVOSTI ZDRAVIH, MOTENIH V RAZVOJU IN DRUGAČE BOLNIH, SESTAVLJANJE FIZIOTERAPEVTSKEGA PROGRAMA ZA POSAMEZNIKA NA PODLAGI OCENE FUNKCIJ NJEGOVIH TELESNIH SISTEMOV IN OSEBNIH ZNAČILNOSTI, UPORABLJANJE POSTOPKOV (METOD IN TEHNIK) KINEZIOTERAPIJE IN FIZIKALNIH ENERGIJ, S KATERIMI SPODBUJA ALI ZAVIRA FIZIOLOŠKE MEHANIZME IN VZPOSTAVLJA NJIHOVO RAVNOVESJE, POSTAVLJANJE CILJEV FIZIOTERAPEVTSKE OBRAVNAVE S SODELOVANJEM PACIENTA/UPORABNIKA STORITVE, PRISPEVANJE K JASNEJŠI (MEDICINSKI) DIAGNOZI IN PROGNOZI OB OCENJEVANJU PODATKOV Z IZPOSTAVLJANJEM PROBLEMOV IN CILJEV FIZIOTERAPEVTSKE OBRAVNAVE, V SODELOVANJU Z ZDRAVNIKOM IN DRUGIMI ČLANI TIMA., urejevalniki besedil - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, KANDIDATI NAJ VLOGO SKUPAJ Z DOKAZILI O IZOBRAZBI (diplomo) POŠLJEJO NA NASLOV SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, VLOŽIŠČE, CESTA MARŠALA TITA 112, 4270 JESENICE ALI NA ELEKTRONSKI NASLOV INFOSB-JE.SI.

KANDIDATI S KATERIMI BOMO SKLENILI POGODBO O ZAPOSLITVI MORAJO BITI CEPLJENI ZA OŠPICE IN HEPATITIS B.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 105 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE.

Dirección: Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE.

Contacto: TUŠAR TATJANA

Email: kadrisb-je.si

Teléfono: 04 58 68 430.

Ver las 118 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Fisioterapeutas ofertadas.