Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Técnicos y asistentes fisioterapeutas > Fizioterapeutski Tehničar/tehničarka-pripravnik/pripravnica

Trabajo en Croacia de Técnicos y asistentes fisioterapeutas

Fizioterapeutski Tehničar/tehničarka-pripravnik/pripravnica

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Otros profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos y asistentes fisioterapeutas.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Other health associate professionals › Physiotherapy technicians and assistants.

Descripción de la oferta de trabajo:

FIZIOTERAPEUTSKI TEHNIČAR/KA – 1 izvršitelj

(koje je sukladno Uredbi o nazivima radnih mjesta, uvjetima za raspored i koeficijentima za obračun plaće u javnim službama („Narodne novine“ 22/24.) prevedeno u zdravstveni radnik u bolnici)

Uvjet: završena škola za fizioterapeutskog tehničara

Kandidati moraju zadovoljavati uvjete sukladno Potpori za obavljanje pripravništva.

Kandidati su dužni dostaviti:

  • zamolbu
  • životopis (vlastoručno potpisan)
  • presliku domovnice
  • presliku osobne iskaznice
  • dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (preslika svjedodžbe/diplome)
  • potvrdu o dužini trajanja obrazovanja i prosjek ocjena
  • elektronički zapis o radno pravnom statusu (e-radna knjižica)
  • uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)
  • potvrda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o nezaposlenosti

Kandidat koji ostvaruje prednost pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti potrebnu dokumentaciju.

Ustanova pridržava pravo za kandidate koji ispunjavaju uvjete ovog natječaja provesti osobni intervju.

Prijave na Natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti na adresu: Županijska bolnica Čakovec, I. G. Kovačića 1e, uz naznaku „Natječaj za pripravništvo“.

Natječaj je otvoren od 26.08.2024. do 03.09.2024.godine. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Na Natječaj se mogu javiti pristupnici oba spola.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Županijskoj bolnici Čakovec da se njegovi osobni podaci prikupljaju, obrađuju, objavljuju u digitalnom obliku, te čuvaju u skladu s općim aktima Bolnice, radi provođenja javnog natječaja za zapošljavanje.

Županijska bolnica Čakovec pridržava pravo ne izvršiti izbor kandidata po ovom Natječaju, bez obrazloženja.

Dostavljena dokumentacija neće se vraćati.

Rezultati Natječaja će biti objavljeni na internetskoj stranici Županijske bolnice Čakovec.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: Županijska Bolnica Čakovec.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: : ŽUPANIJSKA BOLNICA ČAKOVEC, 40 000 Čakovec, I.G.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:2551689.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Otros profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos y asistentes fisioterapeutas ofertadas.