Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Letonia > fisioterapeuta especializado/fisioterapeuta especializada > Fizioterapeits

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Vacantes de fisioterapeuta especializado/fisioterapeuta especializada en Letonia

Fizioterapeits

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas › fisioterapeuta especializado/fisioterapeuta especializada.

Traducción de la profesión: Vecākie speciālisti › Veselības aprūpes vecākie speciālisti › Citi vecākie veselības aprūpes speciālisti › Fizioterapeiti.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tukuma novada pašvaldības iestāde „Tukuma novada sociālais dienests” (reģ.nr. 40900035315) izsludina atklātu konkursu uz fizioterapeita amatu Tukuma novadā (0,6 amata vietas) uz nenoteiktu laiku:

Pretendentam izvirzītās prasības:

-    profesionālā augstākā izglītība ar kvalifikāciju fizioterapeits;

-    vēlams Latvijas Ārstniecības Personu Profesionālo Organizāciju Savienības izdots sertifikāts, kas dod tiesības praktizēt pastāvīgi kā fizioterapeitam;

-    obligāta reģistrācija Latvijas Republikas Ārstniecības personu reģistrā;

-    prasme plānot, vadīt un organizēt darbu, spēja skaidri argumentēti paust savu viedokli;

-    augsta atbildības sajūta;

-    teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;

-    obligāta „B” kategorijas autovadītāja apliecība.

Galvenie amata pienākumi:

-    nodrošināt fizioterapijas pakalpojumus Rehabilitācijas nodaļas pakalpojumu saņēmējiem;

-    sadarboties ar klienta ģimenes ārstu, ārstniecības un sociālās rehabilitācijas speciālistiem, lai nodrošinātu optimālāko rehabilitācijas pakalpojumu katram klientam;

-    organizēt un vadīt ārstnieciskās rehabilitācijas grupas līdzīgu diagnožu klientiem;

-    vadīt fiziskās aktivitātes veicināšanas grupu nodarbības;

-    veikt profilaktiski izglītojošo darbu ar klientiem par fiziskās aktivitātes nozīmi dzīves kvalitātes uzlabošanā un saglabāšanā.

Piedāvājam:

-    darbu dinamiskā organizācijā un profesionālā kolektīvā;

-    atalgojumu no EUR 703 līdz EUR 774mēnesī, pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kandidāta kvalifikācijai un profesionālajai pieredzei;

-    veselības(ar līdzmaksājumu) apdrošināšanu pēc pārbaudes laika, nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas;

-    dienesta automašīnu amata pienākumu izpildei.

Kontaktpersona: Rehabilitācijas nodaļas vadītāja Jeļena Hodakovska mob.t.22036464, e-pasts: jelena.

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Tukuma novada sociālais dienests.

Forma de contacto:

  • Dirección: Tidaholmas iela 1, Tukums, Tukuma nov.
  • Teléfono: +371 22036465
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: jelena.hodakovskatukums.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:240603-39.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas › fisioterapeuta especializado/fisioterapeuta especializada ofertadas.