Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > director de banca corporativa/directora de banca corporativa > Finančnik Vii/2 (i) - Dm 205 (j017018) - M/ž

Empleos de director de banca corporativa/directora de banca corporativa en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Finančnik Vii/2 (i) - Dm 205 (j017018) - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Asesores financieros y en inversiones › director de banca corporativa/directora de banca corporativa.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje › Finančni, naložbeni svetovalci/finančne, naložbene svetovalke.

Descripción de la oferta de trabajo:

FINANČNI SVETOVALEC, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas  oz. 30.06.2029, polni delovni čas, 40, PRIPRAVLJANJE FINANČNIH NAČRTOV, ZAHTEVKOV IN LETNIH TER KONČNIH POROČIL V ZVEZI S PROJEKTI ACS NAČRTOVANJE IN IZVAJANJE STRATEGIJE TER TAKTIKE FINANČNEGA VODENJA PROJEKTOV ACS VREDNOTENJE PONUDB ZUNANJIH IZVAJALCEV IN OCENJEVANJE STROŠKOV GLEDE NA POSAMEZNI PROJEKT ORGANIZIRANJE IN VODENJE DELOVNIH SESTANKOV V ZVEZI Z FINANČNO ADMINISTRATIVNO PODPORO PROJEKTOM ACS TER OPTIMIZIRANJE FINANČNO-ADMINISTRATIVNIH PROCESOV SPREMLJANJE IN OBVLADOVANJE PROJEKTOV V SKLADU Z NAVODILI FINANCERJEV UREJANJE POGODB IN SPREMLJANJE NJIHOVE REALIZACIJE REDNO SODELOVANJE Z VODJI PROJEKTOV ACS, SODELAVCI IN FINANCERJI PRIPRAVLJANJE GRADIV IN STROKOVNO SODELOVANJE V POSTOPKIH NOTRANJE ALI ZUNANJE REVIZIJE IZVEDBE PROJEKTOV ZBIRANJE, OBDELAVA IN HRAMBA PROJEKTNE DOKUMENTACIJE OPRAVLJANJE DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH FINANČNIH, ORGANIZACIJSKIH IN ADMINISTRATIVNIH DEL V ZVEZI S PROJEKTI ACS SODELOVANJE V NAJZAHTEVNEJŠIH PROJEKTNIH SKUPINAH IZDELOVANJE ZAHTEVNEJŠIH STROKOVNIH ANALIZ, MNENJ, POROČIL IN EVIDENC S PODROČJA DELA OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO NAVODILU NADREJENEGA., - osnove obvladovanja računalniških programov (Word, Excel, internet, Vasco, UJP, elektronska pošta, aplikacija za upravljanje z dokumentarnim gradivom) poznavanje upravnega poslovanja poznavanje sistema poslovanja v javnem sektorju znanja  na področju izvajanja evropske kohezijske politike, črpanja sredstev iz EU skladov, z delom skrbništva pogodb in finančne kontrole na projektih sofinanciranih iz evropskih sredstev (ESS) poznavanje informacijskega sistema e-MA poznavanje postopkov javnega naročanja

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1053 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ANDRAGOŠKI CENTER REPUBLIKE SLOVENIJE, Ulica Ambrožiča Novljana 5 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: FLAND INGVARD
Contact Phone: 030 77 60 88
Contact Email: ingvard.flandacs.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PJ32208.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Asesores financieros y en inversiones › director de banca corporativa/directora de banca corporativa ofertadas.