Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > administrativo contable/administrativa contable > Knjigovodja - M/ž

Trabajo de administrativo contable/administrativa contable en Savinjska (Eslovenia)

Knjigovodja - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › administrativo contable/administrativa contable.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za finančne, statistične in računovodske, zavarovalniške izračune in prikaze ipd › Knjigovodje/knjigovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:

KNJIGOVODJA, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, KNJIŽENJE RAČUNOVODSKE DOKUMENTACIJE V GLAVNO KNJIGO IN V POMOŽNE RAČUNOVODSKE EVIDENCE,

VODENJE REGISTRA OSNOVNIH SREDSTEV,

MATERIALNO POSLOVANJE,

SPREMLJANJE STROŠKOV IN VODENJE BLAGAJNE,

DRUGA SORODNA DELA PO NAVODILU RAČUNOVODJE., Od vas pričakujemo:najmanj srednja stopnja izobrazbe, zaželena s področja računovodstva,

vsaj 2+ leti delovnih izkušenj na področju knjigovodstva,

poznavanje davčne zakonodaje,

poznavanje dela z računalnikom (MS Windows, MS Office še posebej Excel),

znanje angleškega jezika,

vozniško dovoljenje B kategorije.

Iščemo sodelavca(-ko), ki/je:

samostojen, natančen, zanesljiv, odgovoren in prijazen,

je dobro organiziran,

je samoiniciativen in fleksibilen,

ima pozitiven odnos do dela in ljudi,

pripravljen nadgraditi svoje znanje in izkušnje.

Nudimo vam:

nadpovprečno plačilo v panogi,

enoizmensko delo (sobote, nedelje in prazniki prosto),

zaposlitev s polnim delovnim časom za nedoločen čas s poskusnim delom 3 mesece,

delo v uspešnem podjetju,

prijetno delovno okolje in dobre delovne pogoje.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 265 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: EASYTRANS, prevozi in storitve, d.o.o., Cesta ob železnici 4 , 3310 ŽALEC.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . MATEJA
Contact Phone: 03 713 33 23
Contact Email: zaposliteveasytrans.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF48930.

Ver las 149 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas › Tenedores de libros › administrativo contable/administrativa contable ofertadas.